Logo Pracuj.pl

Ustawiacz wtryskarek

EPP Sp. z o.o.O firmie

5 600–7 600
brutto / mies.
  • Łęg (pow. oławski)
    Łęg (pow. oławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie form wtryskowych, maszyn i robotów do przezbrojenia;
  • Obsługa peryferii hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych oraz programowanie robotów
  • Ustawienie parametrów wtrysku i uruchomienie procesu wtryskiwania
  • Optymalizacja procesu wtrysku;

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • Umiejętność samodzielnej zmiany form oraz uruchomienia produkcji po zmianie formy;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany);
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne;
  • płatne nadgodziny;
  • premię za polecenie pracownika;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach;
  • imprezy integracyjne, biegi firmowe

Benefity

  • spotkania integracyjne

Bogata w wieloletnie doświadczenie w produkcji tworzyw sztucznych firma EPP Sp. z o.o., specjalizuje się w wyrobie i montażu plastikowych elementów do sprzętu AGD

(w szczególności do pralek, zmywarek do naczyń, suszarek, chłodziarek i zamrażarek, urządzeń do gotowania i innych małych maszyn), dla przemysłu motoryzacyjnego (głównie systemów oświetlenia samochodów) oraz dla sektora włókienniczego (zwłaszcza produkcją elementów do przędzarek).

Ustawiacz wtryskarek, Łęg (pow. oławski)