Ustawiacz wtryskarek

Apinex Technika Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.O firmie

  • Legnica, Gniewomierz (pow. legnicki)

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jako firma kompetentna, stawiamy na zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników, dla których jakość i zorientowanie na klienta stanowią najważniejsze aspekty życia zawodowego. Nasi pracownicy realizują naszą misję i są wizytówką naszej firmy. Oferujemy im interesujący i zróżnicowany zakres pracy, motywujące środowisko pracy, wsparcie oraz możliwości rozwoju. Zaangażowanie nagradzamy odpowiednią pensją oraz atrakcyjnym systemem premiowania.

Opis stanowiska:

  • obsługa wtryskarek i urządzeń peryferyjnych
  • rozruch, ustawianie i optymalizacja parametrów procesu wtrysku
  • przezbrajanie form
  • obsługa robotów 3-osiowych
  • uruchamianie form z gorącymi kanałami
  • współpraca przy wzorcowaniach nowych produktów
  • współpraca przy opracowywaniu reklamacji

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość obsługi maszyn Arburg (mile widziane)
  • uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia socjalne: dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego, premie świąteczne, imprezy integracyjne
  • profilowane szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko
  • stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Apinex Technika Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. z siedzibą w Gniewomierzu 179A, 59-241 Legnickie Pole zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Apinex Technika Tworzyw Sztucznych Sp.z o.o. z siedzibą w Gniewomierzu 179A, 59-241 Legnickie Pole. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy