Oferta pracy

Ustawiacz wtryskarek

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant O firmie

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant

Generała Mariusza Zaruskiego 11

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Wymiana form wtryskowych na maszynach

  • Uruchamianie i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych; regulacja parametrów maszyn

  • Ustawianie wtryskarek zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną

  • Bieżąca korekta procesu/programu wtrysku w celu uzyskania poprawnej jakości produkowanych wyrobów

  • Koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu

  • Ewidencja wykonanych prac i wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami

Nasze wymagania

  • Ugruntowane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej

  • Znajomość procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Znajomość obsługi wtryskarek: Engel, Demag, Krauss Maffei, Negri Bossi, BMB, Italtech, Mir

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność sprawnej analizy technicznych zagadnień

  • Umiejętność korygowania procesu wtrysku

  • Możliwość pracy w systemie 3 zmianowym

  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność

  • Mile widziana znajomość obsługi robotów Comau C3, C4, C5; uprawnienia do obsługi wózków widłowych; uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. premia wakacyjna, świąteczna)

  • Możliwości rozwoju kompetencji poprzez udział w projektach i szkoleniach oraz pracę na nowoczesnych urządzeniach

  • Możliwości awansu w wielu obszarach zawodowych

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole, który charakteryzuje pasja i profesjonalizm

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia wakacyjna oraz świąteczna

  • dofinansowanie do studiów podyplomowych

  • kursy językowe

  • firmowy klub biegacza

  • dodatkowe dni urlopów okolicznościowych

  • Multisport i MedicoverSystem(OK System)

  • Konkursy dla dzieci pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie (online lub osobiście)

3

Wyniki rekrutacji

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. od maja 2019 roku jest częścią Magneti Marelli CK Holdings Co., Ltd., powstałej z połączenia Magneti Marelli i Calsonic Kansei. Siedziba Grupy znajduje się w Japonii w Saitama. Marelli posiada 170 zakładów i centrów badawczo-rozwojowych w Europie, Japonii, Amerykach oraz Azji. Prowadzi działalność w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych technologicznie systemów komponentów dla sektora motoryzacyjnego.

W Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o., zakład Automotive Lighting zajmujemy się projektowaniem i produkcją oświetlenia zewnętrznego dla wszystkich głównych producentów aut. Nasz zespół tworzy 1700 pracowników.

Przewiń do profilu firmy