Oferta pracy

UX Design Team Leader

G2A.COM Sp. z.o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą zespołu UX Design

  • Dbanie o sprawną komunikację zespołu z interesariuszami

  • Poszukiwanie usprawnień w celu podniesienia jakości UX w produktach jak i samego procesu projektowego

  • Motywowanie, budowanie zaangażowania, utrzymywanie pozytywnej atmosfery oraz wspieranie w rozwoju zawodowym i osobistym zespół UX Design

  • Wspieranie zespołów produktowych wiedzą oraz doświadczeniem

  • Wspieranie budowania świadomości oraz strategii UX w organizacji

  • Nadzorowanie i wspieranie budowy design systemu

  • Prowadzenie szkolenia wewnętrznego

Nasze wymagania

  • osoba z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zespołu UX

  • minimum 6 lat doświadczenia w projektowaniu UX

  • doświadczenie w tworzeniu design systemu

  • bardzo dobre umiejętności komunikacji oraz organizacyjne

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • portfolio prac własnych lub prowadzonych zespołów

Mile widziane

  • doświadczenie w branży e-commerce lub marketplace

  • doświadczenie w budowaniu produktów

  • znajomość branży gamingowej

To oferujemy

  • praca przy produktach o globalnym zasięgu

  • praca zdalna, a po pandemii możliwość pracy w biurach w Rzeszowie/Krakowie/Warszawie

  • elastyczne godziny pracy i dogodna forma współpracy: UoP / B2B

  • work-life balance, nie preferujemy nadgodzin

  • dostęp do platformy z benefitami Motivizer

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

G2A.COM Sp. z.o.o.

Serdecznie zapraszamy Cię do współpracy w największym na świecie Marketplace dla graczy

i geek'ów. Poszukujemy doświadczonego Team Leadera do naszego zespołu UX Designerów. Będziesz kierować zespołem, który funkcjonuje w obrębie działu UX i wspólnie z zespołem UX Researcherów wspiera rozwój produktów.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu UX:

  • otrzymasz dużą samodzielność w prowadzeniu zespołu oraz wsparcie od UX Managera, do którego będziesz bezpośrednio raportować

  • pracujemy w trybie 2-tygodniowych sprintów - masz pewność, że zaplanowana praca będzie odpowiadać priorytetom oraz realiom czasowym

  • jesteśmy 11-osobowym zespołem UX, w którym panuje przyjazna i partnerska atmosfera

  • masz realny wpływ na decyzje biznesowe i rozwój firmy

  • korzystamy z nowoczesnego sprzętu i narzędzi