UX Designer

Visual Media Sp. z o.o.O firmie

Visual Media Sp. z o.o.

Fordońska 40

Bydgoszcz

W związku z rozbudową naszego zespołu,
poszukujemy osób na stanowisko:
UX Designer
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Visual Media Sp. z o. o. od 20 lat działa w branży technologii internetowych.
Specjalizujemy się w badaniach oraz testowaniu użyteczności serwisów internetowych,sklepów online (e-commerce), aplikacji i systemów. W związku z pozyskiwanymi kontraktami oraz realizacją projektów własnych regularnie powiększamy nasze zespoły (UX, IT, PM, AM).

Sprawdź: visualmedia.pl

Opis stanowiska:

  • analizowanie potrzeb użytkowników oraz biznesu (spotkania, wywiady, testowanie zaprojektowanych rozwiązań),
  • przekładanie potrzeb użytkowników na szkice oraz prototypy o zróżnicowanym poziomie szczegółowości (low, medium, high-fidelity),
  • współudział w warsztatach UX (z klientami / przyszłymi użytkownikami),
  • testowanie prototypów oraz przygotowanie raportów  - wg metody opracowanej przez VISUAL (opartej na UCD / TD / SD),
  • bliska współpraca z właścicielem produktu, zespołem kreatywnym oraz deweloperami.

Dołącz do nas jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub wcześniej projektowałaś / -łeś layouty i interfejsy graficzne aplikacji,
  • znasz obecne trendy projektowania interakcji,
  • z użyciem Adobe XD lub/i Axure potrafisz zaprojektować prototyp,
  • stosujesz w praktyce (lub znasz) zasady Design Thinking / User-Centered Design / Service Design,
  • zasady „typografii internetowej” nie są Ci obce,
  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji,
  • potrafisz zaprezentować i uargumentować stworzone przez siebie rozwiązania.

Mile widziana znajomość:

  • bieżących trendów w designie
  • Adobe Creative Suite (głównie Photoshop, Illustrator).

Oferta (zawsze chętnie wysłuchamy na czym Ci zależy):

  • umowa o pracę lub B2B (do wyboru),
  • praca na pełen etat,
  • twoje wynagrodzenie i awanse dostosowane do kompetencji oraz stanowiska: Junior UX Designer, Mid UX Designer, Senior / Expert UX Designer,
  • udział w warsztatach i konferencjach branżowych,
  • zapewniamy swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy,#praca w zespole zajmujących się na co dzień UX oraz Designem,
  • zapewniamy komfortowe warunki pracy (parking na rowery i auta, kuchnia i bar nowoczesny budynek biurowy, klimatyzowane pomieszczenia biurowe, świeża mielona kawa, przestrzeń kreatywna).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy