Oferta pracy

UX Designer

Agora S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój naszych produktów,

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych - w formie spotkań i warsztatów z reprezentantami poszczególnych biznesów,

  • analizowanie potrzeb i zachowań użytkowników,

  • projektowanie interfejsów użytkownika i testowanie gotowych rozwiązań,

  • analizowanie danych ilościowych za pomocą narzędzi analitycznych,

  • prowadzenie badan, warsztatów, audytów użyteczności oraz tworzenie raportów.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w projektowaniu serwisów i aplikacji (chętnie porozmawiamy o Twoich wcześniejszych projektach),

  • potrafisz optymalizować ścieżki zakupowe zapewniając doskonały User Experience,

  • dobrze znasz Figmę i inne programy do projektowania (Axure, Sketch, XD),

  • potrafisz prowadzić wewnętrzne warsztaty i szkolenia z zakresu UX,

  • potrafisz przeprowadzać zdalne badania z użytkownikami i analizować ich wyniki,

  • świetnie pracujesz w grupie, ale jednocześnie jesteś samodzielny,

  • masz wybitne zdolności komunikacyjne oraz masz dar do przekazywania wiedzy innym, dogadasz się jednocześnie z programistą JAVA, z szefem social media i z redaktorem naczelnym,

  • umiesz połączyć analityczne myślenie z nieszablonowymi rozwiązaniami,

  • jesteś mistrzem organizacji, Twoja trzecia kopia Allena zaczyna się już rozrywać, a sformułowanie ‘inbox zero’ masz wytatuowane pod prawą łopatką.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • pracę zdalną,

  • pracę w świetnej, otwartej atmosferze w dużym zespole projektowym,

  • dużą swobodę w wykonywaniu zadań i możliwość rozwoju w zakresie nowych technologii,

  • dostęp do pakietu benefitów (karty Multisport, zniżki do kina i teatru oraz na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów),

  • przy wyborze współpracy w oparciu o umowę o pracę: przedpłaconą kartę płatniczą Edenred, podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med oraz fundusz socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Agora S.A.

Jesteś pomysłowy w rozwiązywaniu problemów? Przyjmujesz różne punkty widzenia i starasz się zrozumieć potrzeby innych ludzi? Znasz Gazetę Wyborczą, Wysokie Obcasy, Duży Format i chcesz wspierać rozwój nowoczesnych mediów w Polsce? Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Zostaw nam swoje CV – odezwiemy się do wybranych kandydatów, przeprowadzimy rozmowę online, a kilku szczęśliwców i szczęśliwczyń poprosimy o wykonanie zadania do realizacji w domu.