Oferta pracy

UX Designer

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i prototypowanie systemu bankowości internetowej Moje ING, aplikacji mobilnej, wewnętrznych systemów bankowych (back-office) i kanałów kontaktu z bankiem

  • rozwój i optymalizacja istniejących rozwiązań

  • wspieranie cyfrowej transformacji banku

  • wspieranie jednostek biznesowych w zakresie realizacji celów biznesowych i rozwoju produktów i usług w ramach kanału digital

  • kreowanie nowych rozwiązań

  • podejmowanie decyzji dotyczących projektowanych rozwiązań w oparciu o dane analityczne i badania z użytkownikami

  • dbałość o spójność projektowanych rozwiązań pod kątem wizualnym oraz użytecznościowym

  • współpraca z zespołami biznesowymi, developerskimi i operacyjnym

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy związanej z projektowaniem UX

  • biegła znajomość Axure w zakresie projektowania interakcji

  • wiedza z zakresu szeroko rozumianego projektowania UX

  • asertywność i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • analityczne myślenie

  • kreatywność i zdolność podważania status quo

  • samodzielność w działaniu

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • wpływ i wyzwania w codziennej pracy

  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej / dostęp do nowych technologii pracę w zwinny sposób

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szkolenia i programy rozwojowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

  • dodatkowy Dzień Wolny dla Rodziny