Oferta pracy

UX Designer

BrainSHARE IT sp. z o.o.O firmie

BrainSHARE IT sp. z o.o.

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. to producent innowacyjnej aplikacji do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów - SaldeoSMART działającej w sektorze finansowo-księgowym.

UX Designer

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja i analiza wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników końcowych
  • Tworzenie prototypów
  • Projektowanie architektury informacji, interakcji i interfejsów aplikacji
  • Kontrola spójności wizualnej produktu (web i aplikacja mobilna)
  • Badanie użyteczności zastosowanych rozwiązań
  • Współpraca z PO, DEV, Marketingiem

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenie UX przynajmniej 1–2 lat (mile widziane doświadczenie komercyjne),
  • Śledzenia aktualnych trendów i rozwiązań w branży
  • Cechy osobowości: kreatywność, otwartość, nakierowanie na Klienta
  • Przedstawienie swojego portfolio (Twój proces projektowania, sposób myślenia, argumentacja decyzji projektowych)

Pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długotrwałą współpracę;
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 7:00 do 9:30
  • Pracę stacjonarną (praca zdalna w wymiarze kilku dni w roku. Aktualnie praca zdalna z powodu sytuacji epidemiologicznej)
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • Pracę w przyjaznych i komfortowych warunkach,
  • Pracę przy innowacyjnych projektach,
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Elastyczna forma zatrudnienia (Umowa o pracę lub B2B)
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pakiet benefitów:
    ○     prywatną opiekę medyczną,
    ○     kartę Multisport,
    ○     lekcje angielskiego z native-speaker,
    ○     imprezy szkoleniowo-integracyjne

Dlaczego wybrać nas jako pracodawcę?

  • Nie jesteśmy korporacją – lepiej być dużym trybikiem w małej firmie, niż małym trybikiem dużej,
  • Pracujemy przy ogólnopolskiej aplikacji w modelu SaaS obsługującej 70.000 podmiotów i przyjmującej 1.5M dokumentów miesięcznie,
  • Brak konieczności współpracy z zespołami w innych strefach czasowych,
  • W kulturze firmy jest dążenie do zrobienia, a nie robienia – sukcesem dla nas jest osiągnięcie wyznaczonego celu. W tym celu umiejętnie priorytetyzujemy zadania i szukamy prostych rozwiązań,
  • Chcemy ciągle ulepszać produkt, procesy w firmie, kulturę firmy,
  • Bardzo dobra lokalizacja: Voffices w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa, z bardzo dobrym dojazdem z każdego miejsca w Krakowie,
  • Przyjazna atmosfera.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy