Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

UX Designer

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy na zasadzie współpracy (umowa zlecenie, umowa o współpracę b2b)

    UX Designer
    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie warsztatów z Klientami, których celem jest analiza procesu biznesowego i wymagań projektowych
    • Współpraca z zespołami projektowymi przy wdrażaniu produktów
    • Analiza danych ilościowych i jakościowych realizowanych projektów
    • Projektowanie architektury informacji do aplikacji webowych i mobilnych
    • Badania użytkowników istniejących i planowanych produktów
    • Przygotowywanie projektów i prototypów interfejsów użytkownika nowych produktów
    • Bieżąca analiza i optymalizacja bieżących produktów
    • Tworzenie mockupów

    Poszukiwane kompetencje:

    • Minimum 2 lata doświadczenia jako UX Designer
    • Dobra znajomość UCD oraz trendów i zagadnień UX
    • Umiejętności analityczne i trafne rozwiązywanie problemów projektowych
    • Samodzielność i samoorganizacja w realizacji powierzonych zadań
    • Umiejętność współpracy w zespole

    Mile widziane:

    • Portfolio
    • Doświadczenie graficzne
    • Znajomość HTML 5 / CSS3 / JS
    Stawka godzinowa do ustalenia w zależności od doświadczenia danej osoby

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy iż wciskając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej "ZETO" Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin) podanych w dokumentach rekrutacyjnych takich jak CV i list motywacyjny oraz pozostałych danych zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów związanych z organizacją procesu rekrutacyjnego w obecnym procesie rekrutacyjnym jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej "ZETO" Sp. z o.o.

    Informujemy iż przysługuje Państwu prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, informujemy iż prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu jej wycofania. Zgodę można wycofać poprzez złożenie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres email: [email protected] lub na adres pocztowy Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej "ZETO" Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin.

    Obowiązek informacyjny:

    1. Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej "ZETO" Sp. z o.o. , z siedzibą w Lublinie, Nr KRS 0000053608.
    2. Państwa dane osobowe zawarte w przesłanych dokumentach takich jak CV i list motywacyjny, oraz dane zebrane podczas rozmowy kwalifikacyjnej są zbierane w celu przeprowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.
    3. Informujemy iż podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie określonym w art. Art. 221 Kodeksu Pracy jest niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a przetwarzanie pozostałych danych osobowych będzie odbywało się na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Państwa zgody.
    4. Przysługuje Państwu prawo wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu jej wycofania.
    5. ZETO Lublin nie udostępnia Państwa danych osobowych osobom i podmiotom trzecim. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie odrębnych przepisów prawa.
    6. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    7. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania.
    8. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 12 miesięcy.
    9. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, możliwość ich sprostowania, przenoszenia do innego administratora oraz prawo żądania ich usunięcia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia ich przetwarzania.
    10. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00, [email protected]
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.