Oferta pracy

UX Designer

Agora S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Sketch

  • Adobe XD

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb i zachowań użytkowników,

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych,

  • prowadzenie badań i warsztatów,

  • rozwój naszych produktów,

  • projektowanie i testowanie interfejsów użytkownika,

  • budowanie świadomości UX w organizacji i dzielenie się wynikami pracy.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność i pomysłowość,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych,

  • projektowanie zorientowane na użytkownika,

  • umiejętność tworzenia makiet lo-fi,

  • znajomość języka angielskiego.

  • znajomość oprogramowania do makietowania (np. Adobe XD, Sketch itp.).

To oferujemy

  • możliwość pracy 100% zdalnej,

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy - umowa o pracę bądź własna działalność gospodarcza,

  • dostęp do pakietu benefitów w atrakcyjnych cenach (pakiet medyczny Lux Med, karta Multisport, ubezpieczenie na życie),

  • zniżki na produkty firmowe: książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty,

  • kartę pracowniczą do sieci kin Helios i zniżki do teatrów,

  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę: przedpłaconą kartę płatniczą Edenred, podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med, dofinansowanie do wypoczynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Około 70 serwisów internetowych, 4 tytuły prasowe, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 52 nowoczesne kina i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy