Logo Pracuj.pl

UX Designer

BEST S.A.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Figma

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przekładanie potrzeb użytkowników oraz założeń biznesowych klientów na szkice oraz makiety zgodnie z wypracowanym konceptem
  • tworzenie prototypów
  • projektowanie layoutów dla aplikacji
  • bliska współpraca z programistami we wdrażaniu zaprojektowanych produktów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu przyjaznych dla użytkowników stron internetowych i/lub aplikacji - podczas aplikowania dorzuć link do swojego portfolio
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu UI
  • dobra znajomości programu Figma
  • dobra znajomość Photoshop, Adobe XD
  • kreatywność, wyczucie koloru, kompozycji i typografii
  • dokładność (pixel perfect freak na pewno się u nas dobrze odnajdzie :))
  • chęć poszerzania swojej wiedzy w zakresie UI i UX

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy całkowicie zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowy urlop
  • system kafeteryjny

Sprawdź wszystkie benefity pracy w BEST

BEST ENERGIA

prywatna opieka zdrowotna już od 10 zł

ubezpieczenie na życie

elastyczne godziny pracy - rozpocznij pracę między godziną 7:00 a 10:00.

owocowe środy

program rowerowy Bike2work – nagrody za dojazdy rowerem do pracy, dostęp do szatni rowerowej z prysznicami

kafeteria MyBenefit (w tym karta Multisport)

wydarzenia sportowe

rozbudowany program Work-Life Balance

BEST PROGRES

system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

biblioteczka firmowa

Job Rotation – czasowa zmiana obszaru pracy, nauka przez praktykę

system premiowy

wolontariat kompetencyjny

swoboda pracy

BEST ATMOSFERA

przyjazna kultura organizacyjna! :)

program adaptacyjny

pakiet powitalny dla nowych pracowników

atrakcyjna lokalizacja i otaczająca infrastruktura

spotkania integracyjne

Play BEST- grywalizacja firmowa (zebrane punkty wymieniamy na nagrody rzeczowe lub dni wolne)

pakiet gratulacyjny dla nowych rodziców

pełne wyposażenie kuchni – kawa, herbata, cytryny oraz dostęp do sprzętu: mikrofalówki, tostery, blendery i ekspresy do kawy

dofinansowanie do firmowych miejsc parkingowych

dodatkowe dni wolne dla osób z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności oraz rozszerzony pakiet medyczny dla wszystkich osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

wolontariat pracowniczy i firmowe akcje społeczne

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Grupa Kapitałowa BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

UX Designer, opolskie