Oferta pracy

UX Designer

PSI Polska

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PSI Polska

Towarowa 37

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie trendów i dobrych praktyk w zakresie rozwiązań projektowych związanych z naszymi produktami

  • Analizowanie potrzeb klientów w różnych kontekstach

  • Współpraca z innymi projektantami i rozwój świadomości UX w organizacji

  • Ciągłe rozwijanie się i rozbudowywanie swoich kompetencji

  • Rysowanie w Figmie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku UX / UI lub Service Designer (ew. pochodnych związanych z użytkownikiem i designem)

  • Umiejętność budowania strategi UX i współpracy z zespołem

  • Portfolio zrealizowanych projektów

  • Praktyczna znajomość Figmy

  • Znajomość narzędzi analitycznych i umiejętność posługiwania się nimi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Podejmowanie inicjatywy, kreatywność

To oferujemy

  • Ciekawe projekty realizowane dla dużych firm (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Empik, CCC, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań)

  • Pracę w zespole specjalistów z wieloletnim stażem, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Biuro w samym centrum Poznania :)

  • Zero openspace - kilkuosobowe wygodne pokoje dostosowane do spokojnej kreatywnej pracy

  • Chillout-room, parkingi i prysznice

  • Siłownia - na której zawsze możesz zrelaksować się po pracy :).

  • Prywatna opieka medyczna

  • Budżet szkoleniowy i konferencyjny

  • Karta multisport, Mybenefit

  • Imprezy firmowe i rodzinne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dowolna forma współpracy UOP B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

PSI Polska

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 2000 osób, z czego 300 w Poznaniu. www.psi.pl.

Przewiń do profilu firmy