Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

UX Designer

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    UX Designer
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref. 01/73A/Pzn

    Opis stanowiska

    Jako UX Designer będziesz, prowadził badania w celu poznania i zrozumienia potrzeb i problemów użytkowników, tworzył persony, przygotowywał koncepcje, i makiety oraz projektował i testował interaktywne prototypy aplikacji mobilnych i webowych (RWD). W zespole razem z projektantami UX, projektantami UI, analitykami i programistami w agilnym środowisku będziesz współtworzył rozwiązania dla klientów końcowych ale też aplikacje biznesowe dla użytkowników korporacyjnych. Będziesz miał bezpośredni wpływ na działanie i „experience” końcowego produktu

    Profil idealnego kandydata

    • minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu user experience;
    • umiejętność zrozumienia kompleksowej logiki biznesowej klienta;
    • umiejętność zrozumienia problemów i potrzeb użytkownika oraz celów biznesowych;
    • dobra znajomość technik i metod związanych z procesem projektowym;
    • dobra znajomość narzędzi wykorzystywanych przy projektowaniu: Sketch, Axure, UXPin, InVision;
    • doświadczenie w tworzeniu person, scenariuszy użytkownika i mapowaniu customer journey;
    • doświadczenie w szybkim prototypowaniu;
    • znajomość metod i doświadczenie w testowaniu użyteczności;
    • mile widziane doświadczenie w projektowaniu UI i interakcji;
    • ugruntowana wiedza w obszarze digital, nowych technologii, w ekosystemie Web i mobile;
    • dobra komunikacja i umiejętność uzasadnienia swoich decyzji projektowych;
    • wykształcenie wyższe;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia) – więcej o niemieckim w Capgemini znajdziesz tutaj.

    Oferujemy

    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
    • atrakcyjne warunki finansowe;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • pakiet ubezpieczeniowy;
    • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
    • wyjazdy integracyjne;
    • szkolenia zawodowe i językowe;
    • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
    • przyjazną atmosferę w pracy;
    • wsparcie w relokacji;
    • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

    Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

    Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą przycisku Aplikuj.

    Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.