Oferta pracy

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

UX Designer

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Figma

Mile widziane

  • Google Analytics

O projekcie

Poszukujemy doświadczonego projektanta/ki UX, który/a będzie odpowiedzialny/a za projektowanie, rozwijanie i optymalizację serwisów należących do segmentu serwisów wertykalnych.

W ramach swojej pracy będziesz podejmować decyzje i tworzyć rozwiązania dla milionów użytkowników serwisów Business Insider, Fakt, Medonet, Auto Świat, Komputer Świat, Noizz, ofeminin.

Jeśli uwielbiasz projektowanie intuicyjnych interfejsów, odpowiadających na potrzeby ludzi oraz rozumiesz kontekst biznesowy i technologiczny – powinniśmy porozmawiać!

Będziesz mieć wpływ i autonomię (pracujemy w sposób samodzielny, biorąc odpowiedzialność za swoją grupę produktów);

W ramach zespołu UX i swojego obszaru wymieniamy się wiedzą i wspieramy się w codziennej pracy;

Będziesz mieć możliwość analizowania i ulepszania najpopularniejszych produktów w polskim Internecie, ewaluacji swoich pomysłów i ciągłego uczenia się.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie na różnym poziomie szczegółowości: koncepcje, szkice, user flow, makiety / prototypy, user stories;

  • Analizowanie potrzeb użytkowników - w formie analizy dostępnych wyników badań, analizy serwisów konkurencyjnych, samodzielnego przeprowadzania badań. Gromadzenie i analizę wymagań biznesu oraz technologicznych;

  • Benchmark, analiza konkurencji, monitoring rozwiązań na rynku serwisów contentowych;

  • Iterowanie i testowanie swoich pomysłów (analiza danych ilościowych, korytarzowe testy użyteczności, testy A/B) - w zakresie danych ilościowych możesz liczyć na wsparcie analityka produktowego;

  • Stała opieka nad serwisami, analiza statystyk, projektowanie i skuteczne wprowadzanie ulepszeń w ramach procesu Agile;

  • Bliska współpraca z Product Ownerami, grafikami, programistami. Dzielenie się wiedzą z zakresu użyteczności i UX.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu w obszarze UX: średnich i dużych systemów, stron www na różne urządzenia, badaniach z użytkownikami;

  • Wiedza z zakresu analityki internetowej, przeprowadzania testów A/B, znajomość Google Analytics;

  • Dobre zrozumienie możliwości technologii (HTML, CSS, RWD);

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie, otwartość na feedback;

  • Język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym.

  • Orientacja w aktualnych kierunkach rozwoju serwisów treściowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na produkt
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy