Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

UX Designer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UX Designer
    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy pasjonata UX, który razem z nami będzie chciał rewolucjonizować rynek prywatnej opieki zdrowotnej tworząc innowacyjne narzędzia cyfrowej obsługi Pacjenta.

    Zadania:

    • Identyfikowanie potrzeb i problemów użytkowników (Pacjentów).
    • Projektowanie nowych i optymalizacja istniejących cyfrowych narzędzi obsługi Pacjenta (web oraz mobile).
    • Projektowanie user-flow, makiet oraz interaktywnych prototypów aplikacji.
    • Warsztatowe wypracowywanie koncepcji z Product Ownerem i IT.
    • Nadzorowanie wprowadzanych projektów na styku design-IT.
    • Opracowywanie specyfikacji biznesowej dotyczącej projektowanych rozwiązań.
    • Opracowywanie raportów dotyczących interfejsów i sposobów rozwiązywania znanych problemów w innych aplikacjach web i mobile.
    • Śledzenie trendów i innowacji w aplikacjach oraz portalach dla różnych branż i rynków.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w projektowaniu UX dla Web i Mobile potwierdzone portfolio, z którego dowiemy się jak podchodzisz do identyfikowania problemu oraz jego rozwiązania.
    • Pasja do projektowania makiet i tworzenia rozwiązań zorientowanych na potrzeby użytkownika.
    • Duża dbałość o szczegóły.
    • Wiedza z zakresu UCD/HCI.
    • Praktyczna znajomość narzędzi do makietowania i tworzenia prototypów.
    • Umiejętności analitycznego myślenia, słuchania, argumentacji i współpracy z biznesem oraz działem IT.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów co-creation (np. Design Thinking) oraz w pracy w zwinnych metodykach projektowych (SCRUM, AGILE).

    Oferujemy:

    • Pracę w interdyscyplinarnym zespole na styku biznesu i technologii w dynamicznie rozwijającej się branży.
    • Udział w projektach, które mają bezpośredni wpływ na Pacjentów i ich doświadczenia w korzystaniu z opieki medycznej.
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce.
    • Niezbędne narzędzia do pracy i atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do miejsca parkingowego).