UX Designer

ASTEK PolskaO firmie

umowa o pracę
6 70012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 45016 800 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 30 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Hotjar

  • Axure

  • Adobe XD

  • Sketch

  • Figma

System operacyjny

O projekcie

Projekt 1 - Celem projektu jest wsparcie Product Owner i Business Analyst w projektowaniu narzędzi kontroli jakości.

Projekt 2 – Wsparcie zespołu pracującego obecnie nad stworzeniem wersji RtL (obszar Bliskiego Wschodu) dla istniejącej aplikacji mobilnej z obszaru Software as a Medical Device.

Projekt 3 - projektowanie interfejsów dla produktu, do których wgląd mają lekarze + prowadzenie badań/ wywiadów

Projekt 4 – klient szuka UX Designerów i hybryd UX + Researcher do różnych projektów. Zadania: prowadzeniu wywiadów pogłębionych oraz testów użyteczności, tworzeniu prototypów wysokiej i niskiej jakości, tworzenie architektury informacji, prowadzenie warsztatów z zespołem projektowym i interesariuszami, tworzenie ścieżek użytkownika, mapowanie interesariuszy oraz service blueprint.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wywiadów pogłębionych oraz testów użyteczności.

  • Projektowanie interfejsów.

  • Tworzenie prototypów wysokiej i niskiej jakości.

  • Tworzenie architektury informacji.

  • Prowadzenie warsztatów z zespołem projektowym i interesariuszami.

  • Tworzenie ścieżek użytkownika, mapowanie interesariuszy oraz service blueprint.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w branży UX na stanowiskach UX Designer, Product Designer bądź pokrewnych

  • Znajomość języka angielskiego (B2+/C1)

  • Doświadczenie w projektowaniu produktów konsumenckich

  • Umiejętność tworzenia ścieżek użytkownika

  • Umiejętność tworzenia architektury informacji

  • Doświadczenie w prowadzeniu wywiadów pogłębionych oraz testów użyteczności

  • Koncentracja na wrażeniach użytkownika, a nie tylko na interfejsie użytkownika

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów z pacjentami

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • UX designer

To oferujemy

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • Szkolenia i treningi

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem Astek Polska

2

Weryfikacja techniczna

3

Rozmowa kwalifikacyjna u klienta