UX Designer

ASTEK Polska

8 40016 800 netto (+ VAT) / mies.
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Axure RP

  • Adobe XD

  • Sketch

Twój zakres obowiązków

Witaj miły UX’ie w naszych ogłoszeniowych progach!

Czy nadszedł czas by sprawdzić projekty na innych zawodowych drogach?

Dla naszego klienta – który ma realny wpływ na poprawę zdrowia i życia,

szukamy doświadczonych UX Designerów (oczekujemy min. 2 lata nimi bycia).

Wiele projektów związanych z medycyną na Ciebie czeka,

I praca jest tam gdzie ty, np. w domu gdzie za oknem płynie sobie rzeka!

Wynagrodzenie 400 – 800 zł netto/ dzień przy B2B w widełkach podajemy,

Bo za Twoje zdobyte doświadczenie bardzo Cię szanujemy!

Jeśli wolisz pracować na UOP lub innej umowie,

Rekruter – „Pewnie, że można” – Ci odpowie.

Zastanawiasz się jakie zadania na Ciebie czekać będą?

Osoby prowadzenie wywiadów pogłębionych i testów użyteczności odbędą,

Oraz tworzenie prototypów, architektury informacji i ścieżek użytkownika

Service blueprint oraz mapowanie interesariuszy czeka na naszego pracownika!

Chcesz dowiedzieć się więcej informacji?

Chętnie opowiem podczas rekrutacji!

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)

  • Umiejętność tworzenia ścieżek użytkownika

  • Umiejętność tworzenia architektury informacji

  • Doświadczenie w prowadzeniu wywiadów pogłębionych oraz testów użyteczności

  • Doświadczeniu w tworzeniu prototypów wysokiej i niskiej jakości uwiarygodnione w portfolio

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne