UX Designer

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Axure

  • Figma

  • Adobe Photoshop

  • Sketch

Twój zakres obowiązków

✔Projektowanie i rozwój poszczególnych podróży klienta w procesach obsługowych i sprzedażowych

✔Tworzenie konceptów user experience web/mobile na bazie potrzeb użytkowników

✔Stały rozwój bazy wiedzy o potrzebach i motywacjach użytkowników, trendach w projektowaniu UX i UI i sytuacji rynkowej

✔Projektowanie rozwiązań end-to-end (makiety, prototypy, projekty graficzne realizowane częściowo przy wsparciu zew. agencji)

✔Zarządzanie testami użyteczności oraz badaniami user experience w poszczególnych projektach wdrażających nowe rozwiązania

✔Optymalizacja wypracowanych rozwiązań w oparciu o wnioski z badań/audytów/testów użyteczności

Nasze wymagania

✔Jesteś samodzielnym liderem (zarządzasz podwykonawcami) i masz co najmniej 4-5 letnie doświadczenie w obszarze UX design w branżach typu: bankowość, ubezpieczenia, usługi, e-commerce

✔Projektujesz UX dla web i mobile

✔Planujesz, przeprowadzasz testy użyteczności i badania UX

✔Prowadzenie warsztatów koncepcyjnych to dla Ciebie bułka z masłem 🤘

✔Potrafisz skutecznie argumentować rekomendowane rozwiązania

✔Bez problemu sięgasz do danych liczbowych (masz analityczny umysł) i wyciągasz z nich trafne wnioski (jesteś dobrze zorientowany w analityce webowej i testów A/B)

✔Potrafisz samodzielnie przygotować makiety/prototypy o wysokiej jakości (wymagana jest bardzo dobra znajomość narzędzi do prototypowania interfejsów webowych czy mobilnych, np. Figma, Axure)

✔Charakteryzuje Cię dokładność, wnikliwość, kreatywność i jesteś ukierunkowany na ciągłe podnoszenie satysfakcji użytkownika

✔Masz zmysł estetyczny i dobrą znajomość programów takich, jak Adobe Photoshop czy Sketch

✔Potrafisz i lubisz współpracować zarówno w biznesem jak i działami IT

✔Masz angielski na poziomie bardzo dobrym

Nice to have:

✔Doświadczenie w pracy w design sprintach będzie Twoim dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

✔ dwie premie w roku

✔ dwa dodatkowe dni wolne w roku

✔ kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

✔ kafeterię benefitów

✔ dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

✔ extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

✔ karta multisport

✔ opiekę medyczną

✔ sekcje sportowe

✔ konkursy pracownicze

innogy Polska to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetycznych w firmach i domach. Oferujemy szerokie portfolio innowacyjnych produktów i usług oraz angażujemy się w rozwój energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy