Logo Pracuj.pl

UX Designer

EDIPRESSE POLSKA S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AdobeXD

O projekcie

Edipresse to firma medialna. Co miesiąc z naszych usług (np. Niania.pl), społeczności (Wizaz.pl) i serwisów treściowych korzystają miliony użytkowników i użytkowniczek.

Szukamy UX Designerki/Designera z wiedzą o badaniach!

W ramach swojej pracy będziesz podejmować decyzje i tworzyć rozwiązania dla milionów użytkowników i użytkowniczek serwisów wizaz.pl, polki.pl, viva.pl, party.pl, mamotoja.pl.

Poszukujemy osoby, która potrafi projektować wygodne interfejsy użytkownika, argumentuje swoje decyzje projektowe, umie słuchać i lubi ludzi.

Jesteśmy w trakcie wdrażania Design Systemu na nasze serwisy i mamy ambitne plany rozwoju społeczności. Potrzebujemy Ciebie na pokładzie!

Twój zakres obowiązków

  • będziesz mieć duży wpływ na to jak rozwijamy produkty,
  • będziesz brać udział w pełnym procesie projektowym od koncepcji po wdrożenie i późniejsze tunningowanie/ utrzymywanie,
  • będziesz obserwować jak rozwijają się nasze serwisy i usługi, wyciągać wnioski z zachowań użytkowników i proponować zmiany,
  • będziesz rozwijać duży Design System i brać udział w jego wdrażaniu na kolejne serwisy,
  • będziesz pracować w zgranym zespole bezpośrednio z IT, współpracować Product Ownerem i przedstawicielami biznesu.

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu UCD, budowania użytecznych interfejsów, prowadzenia badań,
  • udokumentowane przez portfolio doświadczenie w projektowaniu interfejsów,
  • wyczucie estetyczne (nie będziesz rysować UI, wyczucie jest potrzebne do komunikacji z grafikiem/graficzką),
  • umiejętność argumentowania swoich decyzji projektowych – ważne jest dla nas to jak podchodzisz do rozwiązywania problemów,
  • znajomość AdobeXD.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z Design Systemami,
  • doświadczenie w organizowaniu warsztatów z biznesem i design sprintów,
  • rozumienie jak to wszystko działa 'pod maską' - html/css/js/api.

To oferujemy

  • możesz współpracować z nami na B2B, UoP lub inną wybraną przez siebie formę.
  • jeśli chcesz możesz pracować całkowicie zdalnie, jeśli wolisz możesz przychodzić do naszego biura w centrum Warszawy, możesz też pracować częściowo zdalnie, częściowo na miejscu. Tak jak Ci będzie wygodnie.
  • mamy elastyczne godziny pracy daily jest o 10.
  • dodatkowo proponujemy pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną i możliwość wykupienia dla siebie i bliskich na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • inicjatywy dobroczynne

EDIPRESSE POLSKA S.A.

Edipresse Polska to firma mediowa z silną pozycją na rynku wydawniczym oraz w obszarze mediów cyfrowych. Wyróżniamy się znaczącymi i rosnącymi przychodami w obszarze Internetu oraz silnymi brandami zarówno w segmencie magazynów jak i digital. Intensywnie rozwijamy nasze portfolio serwisów internetowych (m.in. polki.pl, viva.pl, wizaz.pl, party.pl, niania.pl, mamotoja.pl) oraz magazyny. Stale pracujemy nad usprawnieniem naszych portali i prowadzimy nowe projekty.

UX Designer, Warszawa