Oferta pracy

UX Designer

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 04 cze 2022
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie nowej jakości bankowości internetowej dla klienta Biznesowego i Korporacyjnego

  • projektowanie nowych oraz optymalizacja już funkcjonujących rozwiązań, z których korzystają tysiące użytkowników

  • bycie ambasadorem użytkowników dbając o to, żeby dostarczać im jak najwyższą jakość rozwiązań

  • prowadzenie projektów w oparciu o metodykę UCD

  • wspieranie ewangelizacji organizacji w ramach projektowania zorientowanego na użytkownika

  • praca w zwinnym środowisku z interdyscyplinarnymi zespołami scrumowymi

Nasze wymagania

  • masz min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu interfejsów rozwiązań cyfrowych (mobile + web)

  • tworzenie oraz usprawnianie produktów i usług to Twoja pasja

  • posiadasz szeroką wiedzę z zakresu UX

  • cechuje Cię dokładność, wnikliwość, a maksymalna satysfakcja użytkownika jest zawsze Twoim priorytetem

  • umiesz prototypować interfejsy serwisów oraz aplikacji spełniające potrzeby biznesowe i przekraczające oczekiwania użytkowników w takich narzędziach jak Axure, Figma

  • potrafisz efektywnie prezentować i argumentować tworzone rozwiązania, klarownie przedstawiać swoje pomysły

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów koncepcyjnych

  • doświadczenie w realizacji badań jakościowych (IDI, użyteczności) i/lub ilościowych (ankiety, architektura informacji)

  • umiejętność dostosowywania produktów cyfrowych do standardów dostępności (WCAG)

  • znajomość pracy z design systemem

  • doświadczenie w projektowaniu animacji i mikro-interakcji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Tak się u nas pracuje