Oferta pracy

UX Designer

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Chmielna 132/134

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole projektowym przy elementach Design System oraz tworzeniu dokumentacji dla Wymagań WCAG

  • Prowadzenie spotkań biznesowych z klientem na temat wymagań oraz warsztaty, podczas których będą wytwarzane Makiety LoFI

  • Utrzymanie oraz rozwój dużych serwisów z sektora publicznego takich jak e-Urząd, e-Mikrofirma czy e-TW oraz wiele systemów CRM / ERP

  • Przygotowywanie makiet HiFi na potrzeby projektów

  • Współpraca z zespołami analitycznymi, FrontEnd, oraz szeroko pojętym biznesem

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy przy projektowaniu produktów cyfrowych, aplikacji web i mobile (mile widziane produkty z sektora publicznego)

  • Umiejętności planowania i facylitacji warsztatów (głównie w formie zdalnej)

  • Umiejętność argumentowania rekomendowanych rozwiązań

  • Umiejętność optymalizacji wypracowanych rozwiązań w oparciu o wnioski z badań

  • Zrozumienie branży IT oraz pełnego cyklu wytwarzania oprogramowania

  • Znajomość dobrych praktyk UX

  • Komunikatywność i duża samodzielność

Mile widziane

  • Znajomość standardu WCAG

  • Znajomość podstaw projektowania stron WWW

  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań finansowych

  • Doświadczenie w projektach finansowanych z budżetu państwa lub samorządu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • parking dla rowerów

  • Pies w biurze? Zapraszamy!

Interesuje Cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników? Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć systemy wewnętrzne, które ułatwiają pracę Ministerstwu Finansów oraz tworzyć i rozwijać systemy zewnętrzne, z których korzystają dziesiątki tysięcy podatników w Polsce.

Przewiń do profilu firmy