Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

UX Designer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RBL_ działa na styku fintech i bankowości. To grupa specjalistów, powołana przez Alior Bank, których zadaniem jest eksperymentowanie z nowymi rozwiązaniami i rozwój doświadczeń klientów.

    UX Designer

    Zadania:

    • praca nad tworzeniem rozwiązań cyfrowych lub ich elementów
    • wspieranie, a czasem spieranie się z senior designerem
    • dbanie o własny rozwój
    • pomaganie juniorom

    Umiejętności:

    • samodzielność w działaniu, a jednocześnie umiejętność współpracy w grupie o zróżnicowanych kompetencjach (biznes, technologia)
    • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu usług cyfrowych (portfolio)
    • pasja dla design, znajomość zasad UCD i trendów w projektowaniu usług cyfrowych
    • doświadczenie w pracy ze style-guide’ami
    • dobre umiejętności w zakresie korzystania z Photoshop, Axure / UX Pin, XD i innych fajnych programów
    • zainteresowania i wiedza z szeroko rozumianego design będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w górę i w bok (Senior Designer, badania UX, FinTech Product Designer)
    • profesjonalne środowisko budowy Digital Experience obejmujące kompetencje zespołu, wiedzę, laboratoria badawcze, sprzęt i decyzyjność
    • nowoczesne oblicze korporacji – łączymy korzyści dużej organizacji i start-up’ową otwartość
    • dofinansowanie do benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, sekcje sportowe)
    • udział w szkoleniach i konferencjach