Oferta pracy

UX Designer

Domodi Sp. z o.o.

  • Jaworska 13, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz uspójnianie interfejsu użytkownika - koordynacja od strony UX i UI;

  • Projektowanie elementów graficznych (UI);

  • Zbieranie danych na temat doświadczeń użytkowników, testowanie projektowanych rozwiązań oraz formułowanie rekomendacji zmian;

  • Projektowanie, planowanie i przeprowadzanie badań UX oraz testów A/B dla nowych funkcjonalności sklepu;

  • Opracowanie systemu monitorowania wskaźników UX dla sklepów e-commerce;

  • Interpretacja wniosków z zebranych danych statystycznych, rekomendacja rozwiązań przekładających się na korzyści biznesowe;

  • Projektowanie makiet i materiałów do projektów związanych z rozwojem serwisów Domodi i Allani;

  • Codzienna współpraca z Zespołem Developerskim, QA, Analiz Biznesowych oraz Marketingu;

  • Analiza ruchu i modelowanie customer journeys;

  • Dostarczenie wiedzy o użytkownikach, trendów i inspiracji przy pomocy różnych metod na każdym etapie rozwoju produktu.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia jako UX w branży e-commerce;

  • Doświadczenie pracy z klientem / właścicielem biznesowym oraz z projektantami UX;

  • Szeroka wiedza z zakresu zasad projektowania rozwiązań e-commerce;

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów badawczych;

  • Wysoko rozwinięte zdolności łączenia danych jakościowych z ilościowymi;

  • Umiejętność komunikowania efektów swojej pracy w jasny sposób;

  • Umiejętność zbierania i przyjmowania feedbacku;

  • Elastyczność i kreatywność w podejściu do badań;

  • Duża samodzielność, automotywacja;

  • Proaktywne nastawienie.

Mile widziane

  • Znajomość podejścia Lean UX;

  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów kreatywnych;

  • Znajomość Google Analytics, Hotjara, Figmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • hybrydowy model pracy

  • dostęp do kafeterii