Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

UX / Product Designer (mid)

Prosoma

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie UX i/lub zlecanie i feedbackowanie prac UX na różnym etapie zaawansowania (makiety, prototypy, designy, UX copywriting)

  • Iterowanie rozwiązań na podstawie wyników badań z użytkownikami

  • Dostosowywanie zaawansowania proponowanych rozwiązań do dostępnych warunków (czas, koszty, zasoby)

  • Kompleksowe prowadzenie jakościowych i ilościowych badań UX — strategia i planowanie, scenariusze, kryteria doboru uczestników, rekrutacja, przeprowadzanie badań, analiza i wyciąganie wniosków, współpraca z zespołem projektowym

  • Badania na różnym etapie rozwoju produktu (prototypy, wczesne wersje, produkcja)

  • Dobór formy badań i narzędzi do potrzeb i wymagań zespołu oraz dostępnych warunków (czas, koszty, zasoby)

  • Testowanie manualne produktu, współpraca z zespołem projektowym i deweloperskim

  • Tworzenie, uaktualnianie i dzielenie się z zespołem personami, ścieżką podróży użytkownika i innymi narzędziami wykorzystywanymi w dziedzinie UX

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu UX

  • Doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami

  • Elastyczność i kreatywność w podejściu do badań

  • Duża samodzielność, automotywacja

  • Umiejętność pracy samemu i w zespole

  • Proaktywne nastawienie

  • Umiejętność komunikowania decyzji projektowych i wyników badań w jasny sposób

  • Wysoki poziom inicjatywy

  • Umiejętność pisania dokumentacji w języku angielskim

Mile widziane

  • Znajomość podejścia Lean UX

  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów kreatywnych

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Biegła znajomość języka niemieckiego

  • Absurdalny entuzjazm :)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Szkolenie i możliwość pracy w obszarze prawdziwej, międzynarodowej innowacji,

  • Realny i znaczący wpływ na kierunki rozwoju firmy,

  • Wpływ na zdrowie wielu ludzi!

  • Elastyczny czas pracy,

  • Możliwość pracy w trybie home-office,

  • Wspierające środowisko pracy,

Prosoma

Prosoma to start-up z obszaru Digital Health budujący oprogramowanie dla psychoonkologii. Inaczej mówiąc - tworzymy aplikacje mobilne wspierające proces leczenia pacjentów z rakiem i pomagające radzić sobie ze stresem i depresją. Działamy od blisko 3 lat wdrażając nasze rozwiązania w Niemczech, Polsce i USA. Wspiera nas najlepszy na świecie zespół terapeutów; graficy, artyści i animatorzy, a także trzy fundusze inwestycyjne.

Przewiń do profilu firmy