Oferta pracy

UX Researcher

Selsey Sp. z o.o.O firmie

  • Pieniężnego 18B, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Selsey Sp. z o.o.

Pieniężnego 18B

Olsztyn

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Analytics

  • Google Tag Manager

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza ruchu i modelowanie customer journeys

  • Dostarczenie wiedzy o użytkownikach, trendów i inspiracji przy pomocy różnych metod na każdym etapie rozwoju produktu

  • Projektowanie, planowanie i przeprowadzanie badań UX oraz testów A/B dla nowych funkcjonalności sklepu

  • Opracowanie systemu monitorowania wskaźników UX dla sklepów e-commerce marki Selsey

  • Interpretacja wniosków z zebranych danych statystycznych, rekomendacja rozwiązań przekładających się na korzyści biznesowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku e-commerce, rozwiązań desktop/mobile, wiedza z zakresu analityki internetowej

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data Studio, Excel

  • Umiejętność przeprowadzania testów A/B

  • Doświadczenie w opracowywaniu system monitorowania wskaźników UX

  • Mile widziana znajomość Google Optimize, SQL, BiqQuery, DataStudio lub innych pomocnych analitykowi narzędzi

  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Skład zespołu

  • frontend developer
  • product owner
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę

  • Szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Darmowy parking

  • Organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

wywiad telefoniczny

2

zadanie rekrutacyjne

3

spotkanie - videokonferencja

4

(opcjonalnie: spotkanie techniczne + omówienie zadania)

Kilka słów o nas

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Selsey działa na rynku od 7 lat, na 12 rynkach w Europie. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2020 r.

Rośniemy!

W ostatnim roku strukturalnie urośliśmy o 60% i nie zatrzymujemy się w rozwoju. Nasi pracownicy codziennie udowadniają nam, że w e-commerce nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów głównie online. Kreujemy trendy wnętrzarskie i oferujemy im produkty, dzięki którym realizują każdą, nawet najbardziej szaloną wizję aranżacji swoich domowych przestrzeni. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszego portfolio powstaje w Polsce.

Nasz zespół

Wiemy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy to podstawa naszego sukcesu. Robimy więc wszystko, by czuli się w Selsey szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę w działaniu. Wybieramy otwartość zamiast sztywnych procedur. Chodzimy w trampkach, ale nie mamy nic przeciwko lakierkom. Wygoda jest najważniejsza, nie tylko w pracy. Jesteśmy sobą, mamy wiele pasji, gonimy za rozwojem, a elastyczność i nieszablonowe myślenie wpisaliśmy w DNA w naszej firmy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł będzie wysłuchany - dobrze trafiłeś. Selsey to Twój drugi dom :)

Przewiń do profilu firmy