Oferta pracy

UX researcher/ UX researcherka

Santander Bank Polska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Oferujemy Ci miejsce pracy, w którym możesz:

  • prowadzić badania i projektować procesy UX/CX na platformie cyfrowej

  • rozmawiać z klientami i testować swoje pomysły

  • pozyskiwać i przetwarzać wiedzę o klientach (badać ścieżki klienta, współpracować z analitykami danych i budować wiedzę o klientach wyciągać wnioski, rekomendować zmiany, by zmieniać zastaną rzeczywistość, w tym aktywizować klientów i pomagać im kupować na platformie)

  • gromadzić i przetwarzać wiedzę o potrzebach pracowników (oddziałów i call center) w zakresie wsparcia ich działań

  • współpracować z innymi jednostkami banku i Grupy Santander w zakresie badań UX, badań satysfakcji i projektowania procesów CX

  • współpracować w zespole ekspertów UX/CX/Comms, którzy się nawzajem lubią, wspierają i tworzą wyjątkową atmosferę

  • dbać o wymianę wiedzy pomiędzy innymi zespołami UX/CX w banku

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w badaniach (minimum rok) – praca po stronie agencji badawczej będzie dodatkowym atutem

  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na rozmowę biznesową i współpracę z zespołami anglojęzycznymi

  • w bardzo dobrym stopniu znasz tematykę badań UX lub badań opinii

  • interesuje Cię świat online, zwłaszcza aplikacji mobilnych

  • umiesz syntetyzować, wyciągać wnioski i przekładać je na działania

  • jesteś osobą kreatywną

  • umiesz przygotowywać i prowadzić prezentacje

  • chętnie prowadzisz warsztaty i spotkania służące zbieraniu i wymianie wiedzy

  • chcesz współtworzyć standard badawczy komunikacji bankowej

  • zainteresowanie prostym językiem i znajomość podstaw pracy w środowisku Agile będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością