Oferta pracy

UX Specialist

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie nowych produktów, usług, procesów i usprawnień do istniejących procesów

  • współpraca z właścicielami produktów i opiekunami systemu bankowości internetowej

  • analiza ofert konkurencyjnych banków w celu wyciągania wniosków dla naszych procesów, usług, opłat

  • zarządzanie cennikiem usług dla klientów

  • analiza potrzeb, doświadczeń klientów w zetknięciu z naszymi usługami

  • planowanie i prowadzenie badań eksploracyjnych z klientami

  • projektowanie widoków ekranów, formularzy, wniosków i innych dokumentów dla klientów

  • badanie użyteczności zaprojektowanych rozwiązań

  • monitorowanie wdrożonych rozwiązań i proponowanie usprawnień

Nasze wymagania

  • kreatywność, pomysłowość, inicjatywa

  • uwaga i nacisk na customer experience

  • umiejętność przekonującego argumentowania swoich pomysłów i propozycji

  • wyższe wykształcenie

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji, kojarzenia faktów

Mile widziane

  • ukończone studia lub kursy w kierunku user experience, service design, product design

  • doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami

  • znajomość dowolnego narzędzia do projektowania interakcji

  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu cyfrowych produktów i usług

  • znajomość podejścia design thinking, service design

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Przewiń do profilu firmy