Oferta pracy

UX/UI Designer - Empik Foto

EMPIK Spółka AkcyjnaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jako UX/UI Designer będziesz na co dzień współpracować z Product Ownerami, projektantami UX/UI, analitykami i marketingowcami nad rozwojem portalu i aplikacji Empik Foto oraz nad zupełnie nowymi inicjatywami produktowymi. Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w projektowaniu serwisów internetowych, umiejętności weryfikowania użyteczności zaprojektowanych rozwiązań, dużej kreatywności, umiejętności uargumentowania podejmowanych przez siebie decyzji projektowych, otwartości w dialogu z członkami zespołu.

Twoje przyszłe zadania:

  • Projektowanie doświadczeń użytkownika z produktami Empik Foto:
    • zbieranie informacji na temat produktu
    • interpretowanie feedbacku od klientów i wyników badań UX
    • projektowanie makiet na potrzeby wizualizacji produktu oraz badań z użytkownikami
    • projektowanie graficznego interfejsu użytkownika przy użyciu Design Systemu
  • Badanie zaprojektowanych rozwiązań i inaugurowanie innych testów UX:
    • projektowanie badań jakościowych i ilościowych z użytkownikami
    • prowadzenie mały badań i testów oraz współudział w organizacji tych większych
    • analiza i wyciąganie wniosków z badań
    • szerzenie wiedzy o produkcie wśród zespołu produktowego
  • Współpraca z Product Ownerami nad wdrażaniem wizji produktów:
    • udział w tworzeniu roadmapy produktowej
    • wspieranie Product Ownera w dostarczaniu dokumentacji projektowej (makiety, specyfikacje)
    • inaugurowanie warsztatów wspomagających podejmowanie lepszych decyzji produktowych

Czego oczekujemy:

  • Minimum roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Portfolio z dotychczas zrealizowanymi projektami;
  • Świetnego zorganizowania, komunikatywności i odpowiedniej dbałości o szczegóły;
  • Pasji do pracy nad rozwojem produktu oraz rozwijania swojej wiedzy na ten temat;
  • Umiejętności spojrzenia na procesy i pomysły z różnych perspektyw oraz udowodnienia wartości proponowanych przez siebie rozwiązań;
  • Ogólnej świadomości na temat technologii używanych w Internecie;
  • Wiedzy z dziedzin takich jak: SEO, analityka, testy A/B;
  • Umiejętności krytycznej oceny rozwiązań konkurencyjnych serwisów;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy