Oferta pracy

UX/UI Designer - Grafik

Medical Tribune Polska Sp. z o.o.O firmie

Medical Tribune Polska Sp. z o.o.

Powązkowska 44C

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe

  • Google Analytics

  • Google Optimize

  • HotJar

Mile widziane

  • SEO

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowoczesnych stron internetowych (kontentowych i e-commerce)

  • Optymalizacja istniejących stron pod kątem UX/UI i RWD

  • Projektowanie interfejsów użytkownika

  • Przeprowadzanie badań użyteczności i testów funkcjonalnych oraz walidowanie przygotowanych propozycji pod katem ich zgodności z potrzebami biznesowymi

  • Współpraca przy tworzeniu propozycji graficznych, specyfikacji i opisów projektów dla developerów, współpraca z programistami przy tworzeniu aplikacji, testowanie wprowadzonych zmian

  • Opracowanie spójnych standardów w zakresie rozwiązań UX

  • Śledzenie trendów rynkowych w obszarze UX i designu, ale także w obszarze trendów technologicznych i społecznych

  • Analizowanie statystyk, procesów, zachowań użytkowników

  • Projektowanie materiałów webowych (strony www, landing page, mailing, kampanie banerowe, newslettery, KV, social media) oraz tradycyjnych materiałów promocyjnych (ulotki, reklamy)

  • Projektowanie identyfikacji wizualnych, w tym znaków graficznych, logotypów, ikon, infografik i animacji

  • Zarządzanie bazą zdjęć, obróbka zdjęć

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia jako UX/UI Designer

  • Znajomość zasad projektowania zorientowanego na użytkownika

  • Umiejętność projektowania nowoczesnych i estetycznych layoutów stron www i aplikacji (znajomość i umiejętność stosowania zasad/technik UX/UI i RWD)

  • Praktyczna znajomość procesu powstawania projektów serwisów internetowych

  • Umiejętność analizy relacji między użytkownikiem, interfejsem, funkcjonalnością produktu, a biznesowym wynikiem przedsięwzięcia (umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi)

  • Wysokie kompetencje w zakresie projektowania graficznego (w tym m.in. kompozycja, typografia, dobór kolorów)

  • Znajomość narzędzi projektowania graficznego (pakiet Adobe i inne)

  • Umiejętność badania i wykorzystania w procesie projektowania danych jakościowych i ilościowych

  • Profesjonalizm, zmysł artystyczny, wyczucie estetyki, dbałość o szczegóły oraz kreatywności

  • Entuzjazm, motywacja do samorozwoju i pozytywne nastawienie

  • Umiejętność pracy w zespole, w tym płynnej współpracy z zespołem developerskim i klientami wewnętrznymi

  • Znajomość Google Analytics, Google Optimize, HotJar

  • Znajomość zagadnień SEO

  • Doświadczenie w badaniach użyteczności

  • Umiejętność projektowania wirtualnego studio (na potrzeby realizacji na green box)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Portfolio przedstawiające stworzone rozwiązania UX

To oferujemy

  • Stabilną, ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole digital, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Realny wpływ na realizowane projekty

  • Istotną rolę w trwającej transformacji cyfrowej

  • Możliwość kreowania i rozwijania innowacyjnych usług cyfrowych dla rynku medycznego

  • Świetną atmosferę oraz komfortowe środowisko pracy

  • Pracę hybrydową

Medical Tribune Polska Sp. z o.o. lider na rynku edukacji medycznej, organizator konferencji naukowych w ramach Akademii po Dyplomie oraz Virtual Medical Summit, wydawca medycznych czasopism specjalistycznych oraz serwisów podyplomie.pl i magwet.pl do rozwijającego się pionu Digital

poszukuje kandydatów na stanowisko: UX/UI Designer - Grafik

Poznaj nas bliżej: www.podyplomie.pl

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, najlepiej z portfolio, za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.