Oferta pracy

UX/UI designer

Rainbow Tours S.A.O firmie

  • Piotrkowska 270, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rainbow Tours S.A.

Piotrkowska 270

Łódź

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • css

  • HTML

  • Figma

  • Adobe XD

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie Architektury informacji, współpraca z zespołem programistów

  • Prototypowanie Aplikacji (szkice, makiety)

  • Projektowanie graficznych interfejsów aplikacji webowych i mobilnych (high-fidelity)

  • Identyfikowanie i analiza potrzeb użytkowników

  • Testy użyteczności

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w projektowaniu UX/UI

  • Umiejętność tworzenia widoków responsywnych

  • Dobra znajomość jednego z narzędzi do prototypowania (Adobe XD, Figma, Sketch lub inne)

  • Znajomość narzędzi Adobe (Photoshop, Illustrator)

  • Mile widziana wiedza z zakresu HTML/ CSS

  • Aktualne portfolio wykonanych projektów

  • Benefity

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju umiejętności

  • zniżkę na wycieczki z oferty Rainbow

Firma Rainbow jest w tej chwili jednym z największych i najprężniej działających na polskim rynku touroperatorów. Powstała w roku 1990. Obecnie jest spółką akcyjną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Wszystkie systemy informatyczne buduje i rozwija wewnętrzny dział IT.

Aktualnie do naszego biura poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Oczekujemy:

  • zaangażowania i sumiennej pracy,

  • kreatywności, inwencji i samodzielności.