Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

UX/UI Designer

Listonic

  • Piotrkowska 99, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Listonic

Piotrkowska 99

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów graficznych aktualnych oraz nowo tworzonych appek

  • Tworzenie interfejsów użytkownika, makiet, prototypów i logiki aplikacji mobilnych

  • Współpraca z product managerkami, zespołem developerskim oraz pozostałymi działami firmy

  • Prowadzenie badań użyteczności (testy prototypów, analiza “Jobs to be done” etc.)

  • Projektowanie materiałów promocyjnych, brandingowych oraz innych prac graficznych związanych z realizowanymi projektami

  • Wdrażanie własnych pomysłów, szukaniem nowych rozwiązań oraz optymalizacją już istniejących

  • Ciągłe podnoszenie swoich umiejętności, poznawanie niuansów i najlepszych praktyk projektowania nowoczesnych appek

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych oraz webowych (poparte portfolio)

  • Umiejętność projektowania UI z wyczuciem, zarówno na poziomie detalu, jak i design systemu

  • Solidna znajomość zasad projektowania UX oraz empatia dla użytkowników

  • Swobodne posługiwanie się wybranym narzędziem do projektowania interfejsów (Figma (najlepiej) / Adobe XD / Sketch)

  • Znajomość trendów w designie oraz w projektowaniu aplikacji

  • Nastawienie na budowanie wartości, proaktywność i komunikatywność

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Szerszą znajomość pakietu Adobe CC (After Effects, Premiere, Animate)

  • Zainteresowanie zagadnieniami z obszarów psychologii, socjologii

To oferujemy

  • Współtworzenie szybko rosnącej, podbijającej globalne rynki spółki

  • Pracę zdalną lub w komfortowym biurze w samym centrum Łodzi

  • Stabilną pracę w twórczym, zgranym i kompetentnym zespole

  • Ciekawe projekty wyróżniane przez Apple, Google oraz użytkowników na całym świecie

  • Realny wpływ na kształt tworzonych produktów. Tworzymy je dla siebie, aby faktycznie ścigać się z najlepszymi, a nie dowozić wymagania klientów. Lubimy eksperymentować.

  • Kulturę dzielenia się wiedzą i materiały branżowe zamawiane według Twoich potrzeb

  • Płaską strukturę, indywidualne podejście i szybkie podejmowanie decyzji

  • Stabilne zatrudnienie, elastyczne godziny pracy oraz brak nadgodzin

  • Cykliczne wyjścia integracyjne, spotkania przy pizzy, piwie i grach (oczywiście gdy pandemia zacznie się kończyć, do tego czasu integracje online).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Listonic

W Listonic tworzymy aplikacje mobilne, które pomagają oszczędzić czas, pieniądze i prowadzić zdrowszy styl życia milionom użytkowników na całym świecie. Pracujemy w zgranym, 50-osobowym zespole zorientowanym na produkt, szybkie iteracje, feedback użytkowników oraz jakość UX.

Tworzymy światowej klasy aplikacje, które promujemy na globalnych rynkach. Jesteśmy znani z najlepiej ocenianej i zarazem najczęściej pobieranej listy zakupów na świecie. Ponadto rozwijamy jeszcze kilka innych, dużych projektów mobilnych, co sprawia, że każdego dnia, z naszych aplikacji korzystają setki tysięcy osób.

Dlatego też szukamy osoby, która dołączając do naszego zespołu produktowego pomoże nam w tworzeniu estetycznych, świeżych oraz przede wszystkim efektywnych designów.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji w Listonic.

Jeśli czytając Twoje CV ocenimy, że możesz być tą odpowiednią osobą, to

1. Zadzwonimy do Ciebie i przeprowadzimy wstępną rozmowę telefoniczną.

2. Jeśli obie strony podtrzymają zainteresowanie, to poprosimy Cię o wykonanie prostego zadania w domu.

3. Jeśli zarówno Ty, jak i my będziemy dalej zainteresowani, to porozmawiamy na video lub spotkamy się.

4. Złożymy ofertę lub podziękujemy za udział w rekrutacji. Jeśli będziesz chciała/chciał, to podzielimy się feedbackiem.