Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

UX UI Designer

eFresh Sp. z o.o.

7 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • research nowych rozwiązań digitalowych (aplikacje mobile, strony www, ecommerce),

  • tworzenie interaktywnych makiet w programach Figm,

  • wspieranie programistów podczas tworzenia i wdrażania projektu,

  • tworzenie rozwiązań z szeroko pojętego zakresu user experience (UX),

  • jeśli potrafisz projektować graficznie to doskonale ;)

  • praca w języku angielskim z Klientami zagranicznymi jak i w języku polskim z Klientami w naszym kraju,

  • współpraca z grafikami, strategami, copywriterami oraz programistami przy wdrażaniu zaprojektowanych produktów,

  • tworzenie własnego produktu aplikacji mobilnej.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego / min B2 + (płynna komunikacja z klientami zagranicznymi),

  • znajomość zasad projektowania zorientowanego na użytkownika,

  • bardzo dobra znajomość programu Figma,

  • mile widziane doświadczenie w projektach e-Commerce oraz znajomość Magento/ Wordpress/Flutter/React Native,

  • mile widziana podstawowa znajomość HTML5, CSS3 i JS,

  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju dla produktów naszych klientów,

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • duża samodzielność, jeszcze większa kreatywność,

  • wysokie umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • wolność - pracuje samodzielnie, zdalnie, prowadzisz ciekawe projekty,

  • dobre wynagrodzenie 7000-12000 netto / B2B w zależności od doświadczenia i kompetencji,

  • biuro w centrum Poznania w Nobel Tower,

  • dostęp do nowych technologii,

  • przyjazną atmosferę, daleką od korporacyjnych standardów.

Kogo szukamy?

Praca w eFRESH ma być przede wszystkim przyjemnością. Chcemy by pracowały u nas osoby, które będą zajmować się tym na czym się znają i w czym dobrze się czują, dlatego szukamy fajnego człowieka który ma doświadczenie w projektowaniu stron www/e-Commerce, brandingu oraz aplikacjach mobilnych (min. 3 lata). Artysty-stratega, który biegle operuje w Figmie, Adobe XD, Axure. Jeśli masz doświadczenie poparte portfolio i jesteś nastawiony na sukces oraz chcesz się rozwijać, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Czego możesz się po nas spodziewać?

  • pracujemy w małych teamach - zwinnie i przyjemnie,

  • do biura wpadasz kiedy chcesz, generalnie pracujemy zdalnie,

  • projektów mamy dużo - pomożesz nam je rozwijać.

Jak wygląda rekrutacja?

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się bezpośrednio i umówimy na spotkanie. U nas decyzję podejmuje się szybko. Zazwyczaj już po pierwszym czasami po drugim spotkaniu, wiemy czy kandydat ma odpowiednie doświadczenie i czy będzie pasował do eFRESHA.

Powodzenia! Czekamy na Ciebie!

eFRESH to nie jest zwykła agencja digitalowa. Stawiamy na wysokiej klasy doradztwo biznesowe, budowę strategii, a dopiero potem na wdrożenie. Pracujemy przy dużych projektach E-Commerce (B2C i B2B), doradzamy największym firmom w swoich sektorach jak podnosić swoje wyniki. Szukamy do naszego zespołu prawdziwych talentów, którym nie straszne żadne wyzwanie. Jeżeli szukasz ciekawych i dużych projektów oraz chcesz mieć realny wpływ na kulturę organizacyjną w eFRESH to dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy