Oferta pracy

UX/UI Designer

Booksy International Sp. z o.o.

8 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UX/UI

O projekcie

Poszukujemy doświadczonego i utalentowanego UX/UI Designera, który dołączy do naszego rozwijającego się zespołu! User experience zawsze było, jest i będzie w centrum naszego zainteresowania. Jesteśmy przekonani, że UX design stanowi fundament wszystkich świetnych programów.

Potrzebujemy kogoś wyjątkowego, kogoś, kto ma talent, projektuje z pasją i odznacza się niemałym zaangażowaniem. Tylko ktoś taki będzie w stanie tworzyć najlepsze oprogramowanie dla salonów beauty w Polsce i na pewno nie będzie zawiedziony.

Jako UX/UI Designer w Booksy dołączysz do zespołu UX Design & Research.

Twój zakres obowiązków

  • Myślenie.

  • Przygotowywanie makiet i prototypów, prezentowanie koncepcji projektu.

  • Opracowywanie od początku do końca procesów realizowanych przez użytkownika.

  • Projektowanie pixel-perfect aplikacji mobilnej i web/tablet dla użytkowników biznesowych.

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektu na potrzeby dalszych prac.

  • Bliska współpraca z badaczem (badania ilościowe i jakościowe) i tworzenie/iterowanie projektów na podstawie wyników badań.

  • Współpraca z zespołem projektantów, analitykami, deweloperami i project managerami.

  • Budowanie architektury informacji i nawigacji aplikacji mobilnych i tabletowych.

Nasze wymagania

  • Odwaga - chcesz rozwijać razem z nami produkt na skalę światową.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zespole projektantów UX/UI.

  • Ekspert - masz praktyczne doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych i webowych i portfolio projektów do pokazania (patrzymy na pomysł, kompleksowy proces z punktu widzenia użytkownika, nie tylko na obrazki).

  • Wzorce i Design System - znasz wzorce projektowe, standardowe elementy UI i potrafisz odpowiednio ich używać w zależności od kontekstu i potrzeb.

  • Użycie bibliotek - umiesz pracować przy użyciu bibliotek UI / design systemu, i wiesz jak go rozwijać (a kiedy nie ma to sensu i dlaczego) i rozumiesz podstawowe kontrolki UI.

  • User First! Czyli rozumiesz czym jest Customer Experience i liczy się on dla Ciebie bardziej niż wysublimowany design.

  • Zadawanie pytań - dociekliwość, drążenie tematu, dopytywanie, kwestionowanie. Zanim siądziesz do projektowania wgryzasz się w temat i go rozumiesz.

  • Minimalizm - rozumiesz ideę MVP, potrafisz znaleźć i skupić się na tym co naprawdę jest najważniejsze.

  • Dokładność i skrupulatność - zdolność doprowadzania rozpoczętych tematów do końca.

  • Iterowanie projektu - nie masz sentymentu i potrafisz swój własny projekt wyrzucić do kosza, bo wiesz jak możesz zrobić go lepiej i dążysz do doskonałości.

  • Świetna znajomość Sketch - sprawna praca z bibliotekami i design systemem.

  • Biegła komunikacja w j. polskim i angielskim - pracujemy w międzynarodowym zespole.

  • Poczucie humoru i tolerancja - pracujemy w luźnej atmosferze, potrafimy rzucić sucharem, ale co najważniejsze jesteśmy ludźmi nie robotami i szanujemy się nawzajem.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z repozytorium projektów Abstract

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • UX researcher

To oferujemy

  • Stanowisko pracy - dobrej klasy MBP i całe niezbędne oprogramowanie otrzymujesz od nas.

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała).

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 7 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • Szkolenia, konferencję i kursy doszkalające na koszt firmy.

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platforma kafeteryjna i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma kafeteryjna

Etapy rekrutacji
1

Analiza nadesłanych CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne

4

Zadanie rekrutacyjne

5

Drugie spotkanie rekrutacyjne

6

Decyzja :)

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy