UX/UI Designer Mid

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

umowa o pracę
10 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
13 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 23 lut 2023
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

  • Figma

  • Axure

Twój zakres obowiązków

  • prace koncepcyjne UI/UX nad serwisami internetowymi systemów e-learningowych na wszystkich etapach procesu projektowego (od szkiców przez makiety do finalnych designów)

  • kształtowanie rozwijanego produktu zgodnie z naszą wizją i strategią

  • wsparcie w definiowaniu strategii produktowej dla naszych kluczowych serwisów

  • projektowanie interfejsów nie tylko atrakcyjnych wizualnie, ale również wygodnych i zrozumiałych dla użytkowników

  • wprowadzanie rozwiązań, które usprawnią produkty w miejscach o których nie zdawaliśmy sobie sprawy, że mogą być lepiej wykonane

  • dopracowywanie ścieżek użytkownika

  • praca z biblioteką komponentów UI

  • dzielenie się z nami zdobytym doświadczeniem oraz warsztatem projektowym

  • skupianie się na pracy przy świetnym produkcie, ale i czasami przełączanie się na pozostałe mniejsze projekty

  • umiejętność przełożenia wyników badań na rozwiązania projektowe

  • ścisła współpraca z zespołem developerskim

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu interfejsów graficznych (poparte portfolio z projektami web/mobile)

  • biegła znajomość narzędzi: Figma/Axure, Miro, Webflow, Jira, Confluence

  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych

  • umiejętność łączenia świata designu, biznesu i potrzeb użytkownika

  • umiejętność dostarczania materiałów graficznych gotowych do dalszego wykorzystania przez zespół dev

  • wysoko rozwinięty zmysł estetyczny

  • znajomość zasad, typografii i wzorców projektowych UI/UX

  • umiejętności budowania relacji w zespole oraz otwartej komunikacji

  • podstawowa wiedza na temat narzędzi analitycznych Google Analytics

To oferujemy

  • współpracę wyłącznie z klientem wewnętrznym – programuje wyłącznie na potrzeby wewnętrznych projektów

  • dostęp do systemu kafeteryjnego Motivizer

  • szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne

  • pełny wymiar urlopu (26 dni) niezależnie od stażu pracy/rodzaju umowy

  • możliwość zmiany wynagrodzenia po 12 miesiącach pracy

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to innowacyjna uczelnia umożliwiająca zdobycie wykształcenia z wykorzystaniem nowoczesnych form nauczania.

Pomysł na stworzenie oferty studiów dopasowanych do potrzeb aktywnych zawodowo słuchaczy w formie online pojawił się u nas ponad 5 lat temu i wciąż pracujemy nad najwygodniejszymi i najbardziej efektywnymi formami zdobywania wiedzy. Nasze autorskie rozwiązania nieustannie rozwijane są przez wewnętrzny softwarehouse, a długoletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się pionierem w tej dziedzinie na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy