UX/UI Designer

XTM International LimitedO firmie

Rekrutacja zdalna

XTM International Limited

plac Wiosny Ludów 2

Poznań

O nas:

Firma XTM International jest twórcą internetowego systemu do zarządzania tłumaczeniami (translation management system). W naszym portfelu obsługiwanych klientów znajdują się firmy z całego świata.

Poznań, Poland

Opis stanowiska:

  • Projektowanie architektury i interfejsu aplikacji webowej
  • Przygotowywanie makiet i prototypów (mock-ups)
  • Przeprowadzanie analiz funkcjonalności aplikacji
  • Korygowanie oprogramowania na podstawie obserwacji zachowań użytkowników i własnych doświadczeń
  • Projektowanie UI ze szczególną dbałością o szczegóły

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem aplikacji
  • Znajomość technik projektowania, Usability oraz zasad UX
  • Znajomość Adobe Photoshop i Adobe Illustrator
  • Umiejętność posługiwania się programem Figma lub podobnym (Adobe XD, Sketch)
  • Umiejętność tworzenia spójnego UI w oparciu o potrzeby biznesowe klienta
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Kreatywność i otwartość na nowe pomysły
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną pracę w tym języku

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę, która realnie wpłynie na rozwój firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie (kontrakt B2B)
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

Benefits

  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
  • Świeże owoce
  • Imprezy integracyjne
  • Mentoring
  • Wymiana wiedzy
  • Wsparcie lidera
  • Biuro w centrum miasta
  • Strefa relaksu
XTM Cloud, flagowy produkt naszej firmy, oferuje pełną gamę narzędzi niezbędnych do obsługi projektów tłumaczeniowych. XTM Cloud jest naturalnym wyborem dla myślących przyszłościowo tłumaczy, poszukujących najnowocześniejszych webowych narzędzi tłumaczeniowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy