Oferta pracy

UX/UI Designer

AZAGroup S.AO firmie

umowa o pracę
5 6007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4050 netto (+ VAT) / godz.
  • aleja Wyścigowa 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AZAGroup S.A

aleja Wyścigowa 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Badanie potrzeb i oczekiwań użytkowników sklepów internetowych,

  • Projektowanie i nadzorowanie nowych interfejsów aplikacji wewnętrznych,

  • Bieżąca współpraca z developerami, testerami i grafikami,

  • Analizowanie statystyk, procesów, zachowań użytkowników,

  • Przeprowadzanie badań z użytkownikami,

  • Testowanie rozwiązań,

  • Tworzenie dokumentacji/raportów UX,

  • Współpraca z Product Ownerami nad właściwym flow projektu,

  • Stałe śledzenie trendów rynkowych w zakresie UX.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień UI/UX,

  • Analityczne zdolności połączone z kreatywnością,

  • umiejętność budowania interface’u w oparciu o Design System,

  • Znajomość narzędzi do projektowania interfejsów (Figma, Sketch, InVision),

  • Znajomość Google Analytics, Google Optimize, HotJar,

  • Znajomość zasad typografii, kompozycji, umiejętność projektowania w oparciu o „grida”

  • Umiejętność projektowania skalowalnych rozwiązań z uwzględnieniem różnych urządzeń końcowych: mobile/desktop,

  • Umiejętność płynnej współpracy z zespołem developerskim i klientami wewnętrznymi,

Mile widziane

  • Umiejętność przeprowadzania i analizowania testów AB

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko w jednym z największych modowych sklepów internetowych w Polsce,

  • Przyjazne środowisko pracy i możliwość rozwoju kompetencji i wiedzy poprzez udział w szkoleniach i konferencjach,

  • Zatrudnienie w formie b2b lub na umowę o pracę,

  • Obecnie pracę w 100% zdalną, docelowo pracę w trybie 3 dni zdalnie + 2 dni stacjonarnie,

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport, budżet szkoleniowy, zniżki pracownicze na nasze produkty, eventy firmowe po zakończeniu pandemii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multsport

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be, Renee oraz Multu w Polsce i zagranicą.

Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować. Budujemy i sprawdzamy efekty kolejnych projektów. Tworzymy nowe rozwiązania i udoskonalamy istniejące.

Napędem dla naszego rozwoju są otwarci, pełni zapału ludzie. Obecnie AZATeam liczy ponad 200 osób pracujących w działach IT, e-commerce, produktu, marketingu, w logistyce czy Biurze Obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy