Logo Pracuj.pl

UX/UI Designer

AZAGroup S.AO firmie

umowa o pracę
5 600–7 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
40,00–50,00
netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

AZAGroup S.A

aleja Wyścigowa 6

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Badanie potrzeb i oczekiwań użytkowników sklepów internetowych,
  • Projektowanie i nadzorowanie nowych interfejsów aplikacji wewnętrznych,
  • Bieżąca współpraca z developerami, testerami i grafikami,
  • Analizowanie statystyk, procesów, zachowań użytkowników,
  • Przeprowadzanie badań z użytkownikami,
  • Testowanie rozwiązań,
  • Tworzenie dokumentacji/raportów UX,
  • Współpraca z Product Ownerami nad właściwym flow projektu,
  • Stałe śledzenie trendów rynkowych w zakresie UX.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień UI/UX,
  • Analityczne zdolności połączone z kreatywnością,
  • umiejętność budowania interface’u w oparciu o Design System,
  • Znajomość narzędzi do projektowania interfejsów (Figma, Sketch, InVision),
  • Znajomość Google Analytics, Google Optimize, HotJar,
  • Znajomość zasad typografii, kompozycji, umiejętność projektowania w oparciu o „grida”
  • Umiejętność projektowania skalowalnych rozwiązań z uwzględnieniem różnych urządzeń końcowych: mobile/desktop,
  • Umiejętność płynnej współpracy z zespołem developerskim i klientami wewnętrznymi,

Mile widziane

  • Umiejętność przeprowadzania i analizowania testów AB
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko w jednym z największych modowych sklepów internetowych w Polsce,
  • Przyjazne środowisko pracy i możliwość rozwoju kompetencji i wiedzy poprzez udział w szkoleniach i konferencjach,
  • Zatrudnienie w formie b2b lub na umowę o pracę,
  • Obecnie pracę w 100% zdalną, docelowo pracę w trybie 3 dni zdalnie + 2 dni stacjonarnie,
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport, budżet szkoleniowy, zniżki pracownicze na nasze produkty, eventy firmowe po zakończeniu pandemii.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • wyprawka dla dziecka
  • inicjatywy dobroczynne
  • Multsport

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be, Renee oraz Multu w Polsce i zagranicą.

Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować. Budujemy i sprawdzamy efekty kolejnych projektów. Tworzymy nowe rozwiązania i udoskonalamy istniejące.

Napędem dla naszego rozwoju są otwarci, pełni zapału ludzie. Obecnie AZATeam liczy ponad 200 osób pracujących w działach IT, e-commerce, produktu, marketingu, w logistyce czy Biurze Obsługi Klienta.

UX/UI Designer, aleja Wyścigowa 6, Warszawa