Oferta pracy

UX/UI Designer

EXATEL

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

EXATEL

Perkuna 47

Praga-Południe

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Axure

  • Figma

  • Sketch

System operacyjny

O projekcie

EXATEL to polski operator telekomunikacyjny i dostawca usług cyberbezpieczeństwa. Zbudowaliśmy drugą co do wielkości sieć światłowodową w Polsce. Rozbudowujemy sieć międzynarodową i wyznaczamy kierunek dla rozwoju projektu #Polskie5G.

EXATEL to nie tylko ponad 21 700 km sieci. To połączenie telekomunikacji z innowacją. Od kilku lat prowadzimy działania R&D w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS).

Planujemy aktywnie uczestniczyć w rozbudowie sektora kosmicznego w Polsce. Już dziś świadczymy usługi łączności satelitarnej w oparciu o własny teleport.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie wymagań od interesariuszy projektu

  • tworzenie kompleksowej specyfikacji funkcjonalnej (od definicji celów przez profil odbiorcy, kwalifikowane wymagania, mapę procesu aż po np. Figmę)

  • współtworzenie i rozwój cyfrowych produktów (od idei do analizy zachowań użytkowników)

  • makietowanie, prototypowanie i testowanie w celu poprawy doświadczenia użytkownika oraz prezentacje koncepcji nowych rozwiązań

  • poprawa funkcjonalności i użyteczności produktu

  • bliska współpraca z programistami we wdrażaniu zaprojektowanych produktów

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze projektowania rozwiązań cyfrowych (Product Design)

  • doświadczenie w pracy w kompletnym cyklu wytwórczym oprogramowania (rozpoznanie potrzeb > projektowanie > wdrożenie > rozwój w oparciu o analizę zachowań użytkowników)

  • portfolio zrealizowanych projektów

  • doświadczenie w pracy z narzędziem Figma/ Sketch/ Axure

  • znajomość metodologii Design Thinking

  • umiejętność tworzenia dokumentacji (brand book, opis komponentów , przypadków użycia komponentów i ich wariantów )

  • doświadczenie w tworzeniu retrospektywy oraz rekomendacje do optymalizacji produktów

  • kreatywność, wyczucie koloru, kompozycji i typografii

  • umiejętność w interpretowaniu analitycznych informacji i synteza tych pochodzących z wielu rozproszonych źródeł

  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu UI

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • pracę w modelu hybrydowym lub 100% zdalnie

  • umowę o pracę

  • podwyższone koszty uzyskania przychodu

  • premie półroczne

  • elastyczne godziny pracy

  • czas na rozwój własny- jeden dzień w miesiącu

  • dostęp do platform szkoleniowych (pluralsight, packtpub, safari)

  • udział w konferencjach branżowych i budżet szkoleniowy dla zespołu – masz wpływ na to jak zostanie wydany

  • pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów przy użyciu najnowszych technologii

  • możliwość wpływu na kształt projektu, w tym na wybór narzędzi i technologii

  • obserwowanie jak tworzone oprogramowanie ma wpływ na działanie firmy - planujemy, tworzymy i wdrażamy na środowiska testowe i produkcyjne – na własnej infrastrukturze

  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna w tym pakiet stomatologiczny i swoboda leczenia, karnet sportowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Analiza aplikacji

3

Spotkanie rekrutacyjne (HR + przełożony)

4

Zadanie rekrutacyjne online

5

Oczekuj na feedback

Jak wygląda proces rekrutacji?

Wyślij swoje CV i dołącz do #teamEXATEL 🛰!

Przeanalizujemy Twoją aplikację i portfolio

Jeśli Twoje kompetencje wpiszą się w nasze oczekiwania spodziewaj się telefonu od Karoliny z zespołu HR

Kolejny etap to spotkanie techniczne z Karoliną z HR oraz Asią- Analityczką z zespołu SDN

Informację zwrotną otrzymasz niezależnie od decyzji

EXATEL

EXATEL to polski operator telekomunikacyjny i dostawca usług cyberbezpieczeństwa. Zbudowaliśmy drugą co do wielkości sieć światłowodową w Polsce. Rozbudowujemy sieć międzynarodową i wyznaczamy kierunek dla rozwoju projektu #Polskie5G.

Przewiń do profilu firmy