Ux / Ui Designer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-29
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-07-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    UX / UI Designer

    Warszawa 29417/001

    Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce, poszukujemy doświadczonej, kreatywnej osoby na stanowisko UX / UI Designera.

    Informacje o kliencie

    Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma z branży e-commerce, lider polskiego rynku w swojej kategorii. To firma stale poszukująca innowacji i możliwości ulepszania swojego biznesu w odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów, przez co będąca liderem w zakresie jakości obsługi klienta w swoim segmencie. W związku z kolejnymi inwestycjami i rozwojem, dla naszego Klienta poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko UX & UI Designera, której zadaniem będzie udział w ciągłym rozwoju platformy e-commerce tak, żeby nie tylko odpowiadała na potrzeby użytkowników, ale przewyższała ich oczekiwania i wyznaczała trendy w branży.

    Opis stanowiska

    • Zbieranie i analizowanie wymagań biznesowych w celu projektowania interakcji oraz elementów UI interfejsu sklepu internetowego (desktop i mobile), panelu CMS, landing pages itp.
    • Obserwacja zachowań użytkowników oraz trendów rynkowych i wyciąganie wniosków
    • Proponowanie zmian i projektowanie rozwiązań, które mogą poprawić użyteczność oraz konwersyjność sklepu i ewaluacja tych rozwiązań
    • Koordynacja prac programistów implementujących zaprojektowane zmiany, prowadzenie akceptacyjnych testów odbiorczych
    • Planowanie i koordynacja badań oraz testów zaprojektowanych rozwiązań z użytkownikami, wyciąganie wniosków i wprowadzanie zmian do projektów

    Profil kandydata

    • 3-letnie doświadczenia na stanowisku UX/UI Designera, mile widziane z branży e-commerce
    • Poparta praktycznym doświadczeniem wiedza z zakresu usability, UX, HCI
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi do prototypownia interfejsów webowych czy mobilnych aplikacji, jak Axure, UXPin czy InVision
    • Doświadczenie w prowadzeniu badań ilościowych oraz jakościowych (np. wywiad, eye-tracking, testy zdalne, A/B, itp.)
    • Zmysł estetyczny i kreatywność przy projektowaniu GUI (znajomość programów takich, jak Adobe Photoshop czy Sketch)
    • Znajomość podstaw HTML, CSS oraz wiedza na temat SEO
    • Ogólna wiedza o możliwościach technologicznych i ograniczeniach popularnych silników stron www i aplikacji mobilnych
    • Umiejętność analizowania danych (Google Analytics, Data Studio, ankiety NPS, heatmapy, raporty badawcze, itp.) i wyciągania z nich trafnych wniosków
    • Umiejętność pracy w zespole, słuchania, argumentacji, zarówno we współpracy z biznesem, jak i działem IT

    Oferujemy

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, ale stale rozwijającej się firmie, będącej liderem w swoim obszarze
    • Pracę w energicznym zespole pasjonatów e-commerce, w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
    • Możliwość udziału w projektach kształtujących polski rynek e-commerce
    • Stabilne zatrudnienie i pakiet benefitów dodatkowych oraz niezbędne narzędzia pracy

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page