UX/UI Designer

Centralny Ośrodek Informatyki

12 00018 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 132

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Axure

  • Adobe XD

System operacyjny

O projekcie

Szukamy doświadczonego projektanta UX/UI do niezależnego Departamentu Jakości e-Usług.

Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem, który tworzy nowoczesne, użyteczne i intuicyjne rozwiązania dla obywateli. Projektujemy doświadczenia milionów użytkowników e-usług.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie interaktywnych prototypów w programie Axure i/lub Adobe XD oraz ich prezentowanie;

  • Projektowanie, testowanie i optymalizowanie doświadczeń użytkowników e-usług;

  • Zbieranie i analizowanie wymagań projektowych (użytkowników i interesariuszy);

  • Prowadzenie warsztatów z użytkownikami, interesariuszami i zespołem projektowym;

  • Współpraca z zespołem projektowym: badaczami, analitykami, architektami IT, programistami.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu zorientowanym na użytkownika – znajomość User Centered Design - poparte portfolio;

  • Umiejętność organizacji procesu projektowego oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Umiejętność tworzenia prototypów/makiet;

  • Doświadczenie w projektowaniu produktów i usług cyfrowych od podstaw oraz w rozbudowie wdrożonych projektów;

  • Umiejętność dostosowania metodyk i narzędzi do wymagań projektu w celu tworzenia intuicyjnych rozwiązań, przy jednoczesnym zachowaniu celów biznesowych i strategii;

  • Umiejętność tworzenia User Flows oraz architektury informacji;

  • Umiejętność pracy w oparciu o wnioski z badań oraz persony projektowe;

  • Bardzo dobra znajomość zasad projektowania UI oraz oprogramowania do prototypowania;

  • Umiejętność prezentowania projektów i bronienia swoich decyzji projektowych - uzasadniania w jaki sposób stworzone projekty rozwiązują rzeczywiste problemy użytkowników i odpowiadają na ich potrzeby;

  • Znajomość metod badawczych i audytowych;

  • Umiejętność współpracy i wypracowywania rozwiązań kompromisowych;

  • Umiejętność szacowania pracochłonności zadań;

  • Pasja i zapał do projektowania;

  • Rozumienie znaczenia dostępności w projektowaniu produktów cyfrowych i znajomość zagadnienia WCAG.

Mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość programu Axure;

  • Znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Adobe Illustrator;

  • Znajomość narzędzi analitycznych typu Google Analitics, Matomo;

  • Doświadczenie z przeprowadzania badań i audytów;

  • Znajomość zasad prostego języka.

To oferujemy

  • Pracę w największej firmie IT tworzącej usługi dla Obywateli;

  • Praca zdalna lub hybrydowa z biura w Warszawie (okolice dworca Zachodniego);

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy pracę między 7:00 a 10:00);

  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach;

  • Dostęp do najnowszych technologii;

  • Narzędzia pracy: (komputer, telefon);

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom;

  • Możliwość przystąpienia do programu 50 % kosztów autorskich, na poziomie 60%;

  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Złożenie CV

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Spotkanie online

4

Wynik rekrutacji

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy