Oferta pracy

UX/UI WEB Designer

CONNECTICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prototypów funkcjonalnych stron aplikacji internetowych

  • Projektowanie na potrzeby WWW

  • Projektowanie materiałów graficznych i promocyjnych

  • Wykonanie i implementacja skórek sklepów Connectico na zlecenie Klienta

  • Optymalizacja istniejących interfejsów graficznych oraz tworzenie nowych

  • Przygotowywanie i edycja plików CSS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów graficznych systemów e-commerce

  • Kreatywność w tworzeniu nowoczesnych i intuicyjnych interfejsów graficznych w aplikacji e-commerce

  • Znajomość co najmniej jednego z narzędzi: Axure, Photoshop, Adobe XD

  • Umiejętność pracy z plikami CSS

  • Praktyczne umiejętności w korzystaniu z/lub współtworzeniu Design Systemów

  • Znajomość dobrych praktyk UI/UX

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość trendów web designu

  • Dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • Ambitne i różnorodne zadania do realizacji,

  • Pracę w częściowym wymiarze czasu

  • Umowę zlecenie lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Connectico Sp. z o.o. jest nowopowstałą firmą założoną przez doświadczonych specjalistów e-commerce, W ramach projektu realizowane są prace nad autoadaptowalnym integratorem danych oraz wielowarstwową i skalowalną platformą e-commerce. W związku z dynamicznym rozwojem i chęcią realizacji planów rozwoju usług e-commerce z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań chmurowych, poszukujmy osób na stanowisko:

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy