Logo Pracuj.pl

UX/UI WEB Designer

CONNECTICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prototypów funkcjonalnych stron aplikacji internetowych
  • Projektowanie na potrzeby WWW
  • Projektowanie materiałów graficznych i promocyjnych
  • Wykonanie i implementacja skórek sklepów Connectico na zlecenie Klienta
  • Optymalizacja istniejących interfejsów graficznych oraz tworzenie nowych
  • Przygotowywanie i edycja plików CSS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów graficznych systemów e-commerce
  • Kreatywność w tworzeniu nowoczesnych i intuicyjnych interfejsów graficznych w aplikacji e-commerce
  • Znajomość co najmniej jednego z narzędzi: Axure, Photoshop, Adobe XD
  • Umiejętność pracy z plikami CSS
  • Praktyczne umiejętności w korzystaniu z/lub współtworzeniu Design Systemów
  • Znajomość dobrych praktyk UI/UX
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość trendów web designu
  • Dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • Ambitne i różnorodne zadania do realizacji,
  • Pracę w częściowym wymiarze czasu
  • Umowę zlecenie lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Connectico Sp. z o.o. jest nowopowstałą firmą założoną przez doświadczonych specjalistów e-commerce, W ramach projektu realizowane są prace nad autoadaptowalnym integratorem danych oraz wielowarstwową i skalowalną platformą e-commerce. W związku z dynamicznym rozwojem i chęcią realizacji planów rozwoju usług e-commerce z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań chmurowych, poszukujmy osób na stanowisko:

UX/UI WEB Designer, Wrocław