Oferta pracy

UX Writer

Orange Polska

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 160

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie interfejsów dla www i aplikacji w zakresie treści i budowania pozytywnego doświadczenia użytkownika.

  • Stosowanie zasad prostego języka w tworzeniu treści - upraszczanie komunikacji i przekazu w kanale digital.

  • Tworzenie microcopy.

  • Wdrażanie rekomendacji w zakresie języka po badaniach z użytkownikami.

  • Projektowanie ścieżki użytkownika w procesach zakupowych w zakresie treści.

  • Tworzenie strategii rozwoju treści w komunikacji w kanale digital, tworzenie Tone of Voice.

  • Przeprowadzanie audytów treści na portalu, przygotowywanie rekomendacji i wniosków dla zespołów projektowych.

  • Optymalizacja treści w celu odpowiedzi na potrzeby użytkowników i wymagania biznesowe.

  • Współpraca z UX/UI Designerami, UX Reasercherami, Product Ownerami, prawnikami, marketingiem i sprzedażą.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w UX writingu w obszarze ecommerce.

  • Znasz i stosujesz zasady prostego języka (plain language).

  • Posiadasz umiejętność projektowania zorientowanego na użytkownika (User Centred Design).

  • Masz dobry styl pisania i bezbłędne posługujesz się językiem polskim.

  • Jesteś osobą zaangażowaną i samodzielną.

  • Masz doświadczenie w tworzeniu architektury informacji w kanale digital w zakresie interfejsów www i aplikacji mobilnych

  • Znasz narzędzia Jira oraz Figma

  • Komunikujesz się w języku angielskim (poziom min. B1)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

Zespół

Jesteśmy zespołem pasjonatów i ekspertów działających w stale zmieniającym się świecie digital i content marketingu. Wspólnie tworzymy treści i zarządzamy nimi (m.in. artykuły, video), dbając o jak najlepsze doświadczenie i zaangażowanie użytkownika. Współpracujemy międzyobszarowo (UX, UI, sprzedaż, marketing, komunikacja). Jesteśmy otwarci, komunikatywni i stale się rozwijamy w zakresie digital marketingu.

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Przewiń do profilu firmy