Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    ux/ui designer - Warszawa

    Tak, chcę!

  • o firmie

    Warszawa, mazowieckie 15.02.2018

    Zakres obowiązków: współpraca z zespołem deweloperskim i Design Studio (to nasz zespół projektantów i grafików) ścisła współpraca z Product Ownerem budowanie rozwiązań i logiki działania naszych aplikacji mobilnych tworzenie prototypów, które...

  • Warszawa, mazowieckie 14.02.2018

    Key responsibilities: Create experience modeling for key segments (Priority, Gold, CPC, Global Clients, CC holders; Define experience strategy for key processes and clients’ events; Define UX/UI role within the team and across all touch points;...

  • Warszawa, mazowieckie 08.02.2018

    Zakres obowiązków: Projektowanie witryn internetowych, landing page Kreacje reklamowe, materiały do Social Media Projektowanie materiałów brandingowych ...