Oferta pracy

V-ce Dyrektor

Profitowi S.A.O firmie

5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Jaworzyńska 2, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Profitowi S.A.

Jaworzyńska 2

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów sprzedażowych przez skuteczne budowanie i zarządzanie zespołem,

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjno-selekcyjnych oraz szkoleniem podległego zespołu

  • Wspieranie swojego zespołu w realizacji codziennych zadań

  • Odpowiadanie za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta

  • Realne wpływanie na tworzenie i realizację strategii działań w Twoim obszarze

Podział czasu pracy
50%

stacjonarna

50%

zdalna

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe i wdrażaniu nowych współpracowników ( mile widziane )

  • Jesteś gotowy/a do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego,

  • Przeszkodą nie będzie współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą.

To oferujemy

  • Konkurencyjne dochody oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od realizacji planów Twojego Zespołu

  • Pakiet benefitów (min. prywatna opieka medyczna, , ubezpieczenie)

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Szeroką gamę nowoczesnych i konkurencyjnych produktów z zakresu : finansów, ubezpieczeń na życie, majątku i komunikacji, kredytów gotówkowych i hipotecznych, inwestycji.

  • Otwartą ścieżkę rozwoju oraz profesjonalny system szkoleń zawodowych

  • Lubisz podróże ? Z nami możesz zwiedzić świat poprzez uczestnictwo w konkursach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Konkursy, wyjazdy

Każdego dnia ułatwiamy naszym klientom podjęcie trudnych decyzji w sprawie ubezpieczeń, kredytów i oszczędności. Od 10 lat pomagamy osobom prywatnym i firmom znaleźć najlepsze rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

Nie jesteśmy porównywarką ofert. Naszą unikalną mocą jest zespół 200 doświadczonych doradców, którzy osobiście rozmawiają z klientami, analizują dostępne oferty i rekomendują najlepsze opcje.

Przewiń do profilu firmy