V-ce Kierownik Sklepu

Pracuj.pl dla Firm

  • plac Czerwca 1976 Roku 6, Ursus, Warszawa, Złota 59, Śródmieście, Warszawa

  • ważna dzień
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja budżetu sklepu i kontrola kosztów,

  • Wsparcie Kierownika w rekrutacjach, motywowaniu oraz zarządzaniu zespołem,

  • Szkolenie zespołu i szukanie możliwości rozwojowych,

  • Profesjonalna obsługa klienta, bycie przykładem,

  • Wsparcie Kierownika w pracach administracyjnych dotyczących sprzedaży i funkcjonowania sklepu,

  • Otwartość w podejściu do realizowanych zadań,

  • Szukanie niestandardowych rozwiązań,

  • Dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjnymi i komunikacyjne, praca na priorytetach,

  • Doświadczenie w efektywnej obsłudze klienta,

  • Umiejętność prowadzenia skutecznych rekrutacji, szkoleń oraz motywowania zespołu,

  • Wiedza nt. kontroli kosztów sklepu i zapobiegania stratom,

  • Umiejętność pracy na wskaźnikach, nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,

  • Uśmiech, energia, kreatywność i chęć rozwoju.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Telefon służbowy,

  • PPE – pracowniczy program emerytalny,

  • Kurs języka angielskiego,

  • Szeroki pakiet opieki medycznej,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Karta sportowa,

  • Bony okolicznościowe (wyprawka dla młodych rodziców, prezent z okazji ślubu, prezenty na święta),

  • Odzież służbowa w postaci naszych produktów,

  • Zniżka pracownicza,

  • Dofinansowanie do urlopu,

  • Programy wellbeing,

  • Szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą