Oferta pracy

Value Stream Manager/Kierownik wydziału produkcji

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Składowa 1B, 62-023 Gądki, Polska
    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.

Składowa 1B

Gądki (pow. poznański)

SUZOHAPP to międzynarodowa grupa, światowy lider w produkcji i dystrybucji urządzeń i systemów płatniczych. Posiada 37 biur na 5 kontynentach i zatrudnia ponad 1100 pracowników w 19 krajach. Rozwiązania SUZOHAPP obejmują systemy wypłat gotówki, przetwarzania i płatności oraz szeroką gamę technologii samoobsługowych.

Obecnie do naszego Centrum Produkcyjno-Serwisowego w Gądkach pod Poznaniem, które jest jedynym zakładem produkcyjnym w Europie i głównym dostawcą oferty SUZOHAPP na świecie poszujemy osoby na stanowisko:
Value Stream Manager
Kierownik wydziału produkcji
Miejsce pracy: Gądki

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

  • Zarządzanie, organizacja produkcji i realizacja planów produkcyjnych
  • Tworzenie długoterminowej strategii rozwoju podległego działu
  • Stałe doskonalenie i standaryzacja procesów produkcyjnych
  • Zapewnienie najwyższej jakości produktu końcowego
  • Efektywne zarządzanie dostępnymi zasobami
  • Maksymalizowanie wydajności procesu produkcji
  • Eliminowanie marnotrawstw w ramach kluczowych procesów produkcyjnych i biznesowych
  • Organizacja pracy w obszarze procesu produkcji, pakowania i kontroli jakości
  • Rozwijanie i angażowanie pracowników
  • Wsparcie w stałym doskonaleniu procesów produkcyjnych

TWÓJ PROFIL:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją
  • Wykształcenia wyższe (preferowane zarządzanie produkcją)
  • Nastawienia na cel i rozwiązywanie problemów
  • Znajomość narzędzi lean
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjnych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

KORZYŚCI Z PRACY U NAS:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Dofinansowanie karty Multisport Benefit
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, praca od poniedziałku do piątku

... i wspaniali ludzie, z którymi chce się pracować

Jeżeli oferta jest dla Ciebie atrakcyjna i chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy prześlij swoje C.V. oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy