Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Vanseller Przedstawiciel Handlowy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży FMCG naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

    Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół FMCG w HRK.

    Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Rzeszów

    Zadania:

    • Realizacja skutecznych wizyt u przydzielonych klientów
    • Budowanie pozytywnych biznesowych relacji z klientami
    • Dbanie o najlepszą ekspozycję produktów dobrze rozpoznawanych marek
    • Realizacja osiągalnych planów sprzedażowych przy wykorzystaniu powierzonego towaru (sprzedaż z dostawą „od ręki”)
    • zbieranie należności zgodnie z ustalonymi procedurami firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG w kanale tradycyjnymi - konieczne
    • atutem jest doświadczenie w vansellingu
    • umiejętność swobodnego nawiązywania pozytywnych relacji z klientami
    • ambitne podejście do nowych wyzwań
    • umiejętność planowania działań i konsekwencja w ich realizacji
    • minimum średnie wykształcenie
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • motywujący system wynagrodzenia (podstawa oraz konkurencyjne premie)
    • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, współpraca B2B - wyjątkowo aktakcyjny system prowizyjny
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • narzędzia pracy

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.