Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Vanseller

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Twoja kariera rozpoczyna się właśnie tutaj!
    Zaaplikuj do nas, czekamy na Ciebie.

    Aktualnie szukamy:
    Vanseller
    Teren pracy: woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

    Jeżeli:

    • Lubisz jeździć samochodem
    • Masz czynne prawo jazdy kat. B
    • Jesteś samodzielny, odpowiedzialny i sumienny
    • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie to Twoim dodatkowym atutem

    Możemy Ci zaoferować:

    • Stałe miesięczne wynagrodzenie w wys. 2000 netto + premia
      (możesz zarobić nawet do 2800 zł)
    • Miejsce pracy w Twoim rejonie zamieszkania
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na własnej działalności
    • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

    A także:

    • Samochód + paliwo
    • Telefon

    Zadania dla Ciebie:

    • Realizacja dostaw towarów do klienta
    • Planowanie optymalnej trasy przejazdu
    • Dbanie o powierzone mienie
    • Prowadzenie dokumentacji jazdy w zakresie realizowanych zadań
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z załadunkiem oraz dokumentacji związanej z rozliczeniem z klientem
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia z dopiskiem: „vanseller + województwo”.

    KAŻDY otrzyma od nas odpowiedź. W ten sposób będziesz miał pewność, że Twoje CV trafiło we właściwe miejsce.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)