Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Vanseller

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Twoja kariera rozpoczyna się właśnie tutaj!
Zaaplikuj do nas, czekamy na Ciebie.

Aktualnie szukamy:
Vanseller
Teren pracy: woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Jeżeli:

  • Lubisz jeździć samochodem
  • Masz czynne prawo jazdy kat. B
  • Jesteś samodzielny, odpowiedzialny i sumienny
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie to Twoim dodatkowym atutem

Możemy Ci zaoferować:

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie w wys. 2000 netto + premia
    (możesz zarobić nawet do 2800 zł)
  • Miejsce pracy w Twoim rejonie zamieszkania
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na własnej działalności
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

A także:

  • Samochód + paliwo
  • Telefon

Zadania dla Ciebie:

  • Realizacja dostaw towarów do klienta
  • Planowanie optymalnej trasy przejazdu
  • Dbanie o powierzone mienie
  • Prowadzenie dokumentacji jazdy w zakresie realizowanych zadań
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z załadunkiem oraz dokumentacji związanej z rozliczeniem z klientem
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia z dopiskiem: „vanseller + województwo”.

KAŻDY otrzyma od nas odpowiedź. W ten sposób będziesz miał pewność, że Twoje CV trafiło we właściwe miejsce.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się