Oferta pracy

VAT Compliance Specialist

TPA PolandO firmie

Rekrutacja zdalna

TPA Poland

Młyńska 12

Poznań

TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International. W ramach grupy świadczymy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego.

Zespoły TPA świadczą usługi doradztwa podatkowego, usług księgowych oraz doradztwa dla sektora nieruchomości.
Więcej na www.bakertilly-tpa.pl

Stawiamy na dobre połączenia, bo wierzymy, że razem możemy więcej.
Odkryj swoje możliwości!
VAT Compliance SpecialistNumer ref.: Młyńska 12

Twoje zadania:

  • kompletowanie i weryfikacja dokumentów księgowych na potrzeby prowadzonych rozliczeń (przede wszystkim VAT i okazjonalnie CIT compliance)
  • przygotowywanie miesięcznych rozliczeń (deklaracje, JPK) i korekt VAT
  • przegląd baz danych zawierających stanowiska organów podatkowych, orzecznictwo, komentarze eksperckie oraz analiza przepisów w zakresie VAT (research)
  • prowadzenie korespondencji z klientem, w tym w języku obcym
  • opracowywanie projektów pism i innej korespondencji z organami podatkowymi
  • zapewnienie płynności i poprawności procesu rozliczania podatku VAT
  • codzienna nauka i współpraca z ekspertami merytorycznymi

Ty i My to dobre połączenie, jeśli:

  • posiadasz 1-2 lata doświadczenia w obszarze księgowości z uwzględnieniem rozliczeń podatku przede wszystkim VAT, dodatkowo CIT
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • potrafisz konstruować logiczne i spójne wypowiedzi pisemne, zarówno w języku polskim, jak i obcym
  • znasz funkcje pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • cechuje Cię rzetelność, sumienność, skrupulatność i odpowiedzialność
  • Twój cel to rozwój w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • lubisz planszówki, bo wspólne rozgrywki to nasza tradycja :)

Dodatkowe korzyści z naszego połączenia:

  • przyjazna atmosfera i zespół pełen energii
  • szkolenia merytoryczne i kursy językowe
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • elastyczne godziny pracy, w tym możliwość „home office”
  • jasna ścieżka kariery
  • pakiet kafeteryjny
  • prezenty okolicznosciowe
  • prywatna opieka medyczna

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. wyślij aplikację przez stronę www
  2. skontaktuje się z Tobą rekruter - dzwonimy do wybranych kandydatów
  3. zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - poznasz przyszłego przełożonego
  4. poczekaj na naszą decyzję - informację otrzyma każdy kandydat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy