Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Verification Specialist with English (Remote work, Afternoon Shift)

Manpower CoRE

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Verification Specialist with English (Remote work, Afternoon Shift)Numer ref.: CVS/019/MHO

Zadania:

  • Podejmowanie mailowych/telefonicznych kontaktów w jęz. angielskim z instytucjami zagranicznymi, w celu uzyskania informacji o kandydacie (pracodawcy, uczelnie)
  • Weryfikacja danych nt. kandydatów oraz pracowników w rejestrach i bazach w USA
  • Weryfikacja prawdziwości danych, badanie wiarygodności klienta/kandydata (m.in. sądy i inne instytucje)
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie informatycznym
  • Raportowanie prowadzonych działań w języku angielskim

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego: C1
  • Dobra obsługa komputera, pakietu MS Office oraz biegłość w korzystaniu z Internetu
  • Dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie
  • Komunikatywność

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku od 16.00-24.00 (8h, w tym 30 min. przerwy), wolne weekendy
  • Możliwa także praca w innych godzinach
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem, stałe zatrudnienie
  • Pakiet benefitów: premie kwartalne, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, lunch tickety, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i wiele innych
  • Praca w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Oferta dla osób poszukujących możliwości wykorzystywania jęz. angielskiego na co dzień
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne