Logo Pracuj.pl

Video Content Analyst with Portuguese

HRK S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądanie zgłoszeń użytkowników dotyczących materiałów umieszczanych na stronach internetowych,
  • Analizowanie i identyfikowanie treści wideo, które nie są zgodne z obowiązującymi wymogami,
  • Rozwiązywanie zapytań użytkowników,
  • Wykorzystanie wiedzy o rynku i spostrzeżeń w celu wykrywania i określenia zakresu rozwiązań w celu poprawy wsparcia dla użytkowników,
  • Przeglądanie treści wrażliwych, czasami obejmujących graficzną lub niepokojącą tematykę.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka portugalskiego i angielskiego w stopniu zaawansowanym (min. B2+),
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Zdolności pozwalające na szybkie przyswajanie nowych informacji.

Pracodawca oferuje

  • Rozwój kariery w międzynarodowej firmie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport,
  • Pracę w przyjaznym środowisku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Video Content Analyst with Portuguese, Kraków